Бельгія - алжир: як стартували суперники росії на мундіалі

17 червня на чемпіонаті світу в Бразилії стартують матчі групи Н, в якій гратиме збірна Росії. Першими на поле стадіону в Белу-Орізонті вийшли національні збірні Бельгії та Алжиру.
Belgia - Algir_

На стадіоні «Mineirao стадіон» близько 65 тисяч глядачів побачили дуже цікавий і захоплюючий матч. Національна збірна Бельгії перед початком турніру була «темною конячкою» - командою, від якої можна очікувати багато чого. Це невипадково, адже у бельгійців виросло чудове покоління гравців, що виступають у топових клубах Італії, Англії та інших європейських чемпіонатах.

Перший тайм проходив з перевагою європейців, проте останнім не вдалося створити суперопасних моментів біля воріт Алжиру. Африканці ж змогли не тільки відстояти свої ворота, але і забити м`яч. Фегулі на 25 хвилині реалізував одинадцятиметровий удар. Алжир повів, а численні африканці на стадіоні та біля екранів телевізорів почали радіти. Перший тайм так і завершився - з мінімальною перевагою Алжиру.

У другій половині зустрічі збірна Бельгії значно додала, показуючи свою перевагу в класі. Марк Вільмотс зробив всі три заміни, яким і судилося зіграти вирішальну роль. Друга половина тайму пройшла в якісних і гострих атаках європейців, а на 70 хвилині гравець «Манчестер Юнайтед» і команди Бельгії Феллайні після блискучої подачі в штрафну головою послав м`яч у ворота. Круглий чиркнув об перекладину і перетнув лінію. Гол вийшов дуже красивим.

Після забитого м`яча бельгійці ще більш додали в темпі. Вже через 10 хвилин у зразковій контратаці в кілька передач бельгійці доставили м`яч гравцеві «Наполі» Дріс Мертенс, який невідпорно пробив по воротах. Знову забиває гравець, який вийшов на заміну. 2 - 1 повели європейці.

В кінці матчу Бельгія могла забити і ще, але рахунок на табло так і не змінився. Європейці змогли переломити хід матчу на свою користь, підтверджуючи тенденцію мундіалю про те, що один забитий м`яч ще нічого не вирішує. Чергова вольова перемога на чемпіонаті, і Бельгія набирає перші три очки в групі Н, а збірна Алжиру показала себе дуже непоступливим суперником, з яким складно грати визнаним майстрам.