Росія - південна корея: що побачили глядачі в Куяба

Для багатьох російських любителів футболу чемпіонат світу стартував по-справжньому тільки 17 червня, коли в бразильському місті Куяба збірна Росії вийшла на поле грати свій перший матч проти Південної Кореї. Це була завершальна гра першого туру в групі Н.
Rossiya - Koreya_

Для російських шанувальників футболу гра вийшла дуже нервовою та напруженою, а нейтральні вболівальники відверто нудьгували на трибунах. Матч почався дуже неспішно. Можливо, спека, яка царіала на майданчику, заважала футболістам показати весь атакуючий потенціал. Однак списувати все на погоду не можна.

Після перших матчів у всіх групах мундіалю можна зробити загальний висновок про те, що команди діляться на дуже майстровитих, здатних і слабких. Нейтрального глядачеві складно сказати до якої групи зарахувати Росію і Південну Корею. Одназночно варто згадати про те, що глядачі на трибунах і біля телевізорів очікували більшого. Гра не явила собою справжнє футбольне бенкет і торжество. На полі була сувора робота, гравці віддавали всі сили, але творити в першому таймі виходило мало у обох збірних. Рідкісні віддалені удари, навіси зі стандартів не приносили бажаного результату ні одним, ні іншим. У підсумку до перерви на табло горіли сумні нулі.

Після перерви темп не збільшився. Перший небезпечний удар по воротах завдали росіяни. Голкіпер Південної Кореї парирував м`яч після удару з за штрафної. Корейці відповіли тим же. Ігор Акінфєєв насилу відбивав м`ячі після найпотужніших дальніх ударів. Здавалося б нічого не віщувало біди російської збірної, але на 68 хвилині Лі Ген Хо завдає чергового дальній удар, а голкіпер збірної Росії допускає жахливу помилку. М`яч вислизає з рук Акінфєєва і зрадницьки перетинає лінію воріт. 1 - 0 повели корейці.

Збірна Росії після пропущеного м`яча активізувалася. Росіяни атакувати стали з великим бажанням. Можливо, що важливу роль в матчі зіграли заміни після 60 хвилини. На полі з`явилися Дзагоєв і Кержаков. Саме їм довелося взяти на себе тягар лідерства в атакуючих поривах російської збірної. Благо, заміни спрацювали.

На 74 хвилині Кержаков зрівнює рахунок після удару Дзагоєва і гармидеру у воротарському. 1 - 1 - російським болельщікм стало легше. Тільки після цього глядачі побачили справжнє бажання росіян йти вперед. Однак забити ще один м`яч так і не вдалося. Варто визнати, що атакам росіян не вистачало розумності, креативності та мастеровітості.

Підсумковий рахунок зустрічі - 1 - 1. Ця нічия стала третин на турнірі. Росія і Південна Корея набирають по одному очку і ділять 2 і 3 сходинку в групі Н, поступаючись лідерством збірної Бельгії.