Чс 2014 з футболу: як іспанія програла чилі

19 червня у другому матчі дня на знаменитому стадіоні в Ріо-де-Жанейро «Маракана» відбувся вирішальний матч для збірної Іспанії за продовження боротьби на чемпіонаті світу з футболу. Суперниками чинних на той момент чемпіонів світу були непоступливі чилійці.
Ispania - Chili_

Збірна Іспанії, яка програла стартовий матч чемпіонату Нідерландам (1 - 5), не мала права на помилку в поєдинку з чилійцями. Головний тренер «червоної фурії» зробив ряд змін в стартовому складі команди. Зокрема, не знайшлося місця в основі знаменитому півзахисникові Хаві. Іспанцям необхідна була перемога для продовження боротьби за вихід з групи.

Матч розпочався небезпечною атакою південноамериканців, але швидкого гола не сталося. Іспанці відповіли гострим моментом, але збірну Чилі виручив воротар. На 20 хвилині зустрічі гравці Іспанії після втрати м`яча в центрі поля отримали швидку контратаку на свої ворота, результатом якої став м`яч Едуардо Варгаса. Збірна Чилі повела в рахунку, але на той момент здавалося, що це нічого південноамериканцям не забезпечує.

Через кілька хвилин вже Дієго Коста бив з близької відстані по воротах, але не влучив у ворота. А потім Іспанія отримала другий м`яч у свої ворота. Наприкінці першого тайму Алексіс Санчес пробив штрафний, але Касільяс виручив. Однак м`яч відскочив до гравця Чилі Чарлес Арангіс, який з носка пробив по воротах. Це була 44 хвилина тайму, і чилійці повели 2 - 0. Перша половина зустрічі так і завершилася.

У другому ігровому відрізку іспанці кинулися атакувати. Чудовий шанс мав Бускетс, але він примудрився з кількох метрів не влучити по майже порожніх воротах. Чилійці ж першу половину другого тайму навіть і не думали про атаку, але тримали оборону. Необхідно визнати, що це у південноамериканців виходило. Іспанія створила не так багато, як хотілося б її вболівальникам.

Після 70 хвилини чилійці почали робити рідкісні контратаки. В одній з них Маурісіо Ісла міг «вбити» всю інтригу. Проте гравець «Ювентуса» не зміг замкунуть передачу. Ісла стелився у підкаті за м`ячем і пробив вище порожнього кута воріт. Після цього іспанці в агонії продовжували атакувати, наносили дальні удари, але голкіпер Чилі Браво так і не дозволив м`ячу перетнути лінію воріт.

Підсумковий рахунок 2 - 0 на користь Чилі дозволяє іспанцям вже починати пакувати валізи і готується до вильоту додому. Південноамериканці ж наздоганяють голландців і в матчі третього туру будуть розигриває перше місце в групі В. Поки у Чилі та Нідерландів по 6 очок.