Чс 2014 з футболу: підсумки сьомого ігрового дня

У сьомий ігровий день на мундіалі в Бразилії відбулися три чергові зустрічі. В рамках другого туру в групах А і В грали збірні Нідерландів Австралії, Іспанії, Чилі, Камеруну та Хорватії. За результатами ігор деякі збірні вже втратили шанси на вихід з стадію плей-офф.
Sedmoy_deni_

Першим матчем 18 червня була зустріч в Порту-Алегрі між Нідерландами та Австралією. У грі було забито 5 м`ячів, глядачі побачили справжнє футбольне бенкет з назревавшей сенсацією і видатним майстерністю багатьох гравців. Збірна Голландії зуміла обіграти представників зеленого континенту з рахунком 3 - 2. Першим м`яч у ворота суперника відправив Роббен, але потім самі голландці пропустили дуже красивий м`яч. Тім Кейхілл вліт ударом від поперечини відправив м`яч у ворота. У другому таймі австралійці вийшли вперед, проте збірна Нідерландів змогла не тільки відігратися, а й вийти вперед. Фінальний рахунок на табло 3 - 2 на користь Нідерландів відправляє збирати валізи австралійців, а збірна Голландії за перше місце в групі В побореться з Чилі. Австралії ж залишається останній матч з командою Іспанії.

Легендарний стадтона «Маракана» став свідком чергового провалу іспанської збірної. У грі проти Чилі вирішувалося питання про те, яка з цих двох збірних продовжить боротьбу за вихід з групи. Вже в першому таймі південноамериканці двічі вразили ворота збірної Іспанії, ніж привели в невимовний захват уболівальників стадіону в Ріо-де-Жанейро і всіх тих, хто переживав за Чилі або хворів проти Іспанії. У другому таймі чемпіони світу 2010 року намагалися розпечатати ворота Клаудіо Браво, але цього так і не відбулося. Підсумкова перемога збірної Чилі 2 - 0 не залишає шансів Іспанії, яка достроково покине турнір після групового етапу. Чилійцям чекає матч з Нідерландами за перше місце в групі В.

Заключним матчем сьомого ігрового дня стала зустріч у Манаусі, де збірна Хорватії переграла Камерун. Гра запам`яталася чотирма голами європейців. Все, чим змогли відповісти африканці - чотири червоні картки, які були отримані гравцями Камеруну. Тепер хорвати мають непогані шанси на вихід з групи А. В останньому турі вони зіграють з Мексикою, а камерунців проекзаменує Бразилія.