Чс 2014 з футболу: як проходила гра японія - греція

У місті Натале 19 червня відбувся черговий матч чемпіонату світу з футболу в групі С. У рамках другого туру зустрічалися збірні Японії та Греції. Обидві команди програли в дебюті мундіалю в Бразилії, тому матч другого туру був дуже важливим для кожної збірної.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Японія - Греція

Гра почалася спокійно. Ні японці, ні греки не планували відразу ж придушити суперника. Таке враження склалося у глядача після перших хвилин матчу. Якщо ж і була тренерська установка на швидкий м`яч, то обом командам явно не вийшло її виконати. У порівнянні з іншими матчами дня ця гра була нудною. Небезпечних моментів було небагато.

Героєм першого тайму став арбітр, який видалив в кінцівці 45-хвилинки капітана збірної Греції Кацураніса за дві жовті картки. З небезпечних моментів можна згадати удар Хонди зі штрафного, проте голкіпер греків був на місці і відбив м`яч, посланий японцем.

На перерву команди пішли за нульового рахунку, що ніяк не могло радувати жодну збірну.

У другому таймі перевага за небезпечними моментами було у японців. Однак можна виділити удар головою Гекаса на 60 хвилині після подачі кутового. Воротар японців рятує команду. Потім гострі ситуації створювали азіати. Так, на 68 хвилині Окубо примудрився з пари метрів не влучити в порожні ворота після хорошої передачі. Це був самий найкращий момент всього матчу. Жахливий промах, і на табло залишаються нулі. Дещо пізніше на 71 хвилині японці знову втрачають можливість забити. Утида з кількох метрів не влучив у створ воріт.

Підсумковий рахунок матчу 0 - 0. Цей результат не влаштував жодну збірну. Греки і японці набирають по одному очку і залишають тільки мінімальні шанси на вихід з групи.