Чс 2014 з футболу: підсумки восьмого ігрового дня

Самої довгоочікуваною зустріччю восьмого ігрового дня на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії був матч між збірними Уругваю та Англії. Крім цих видатних команд, на поля стадіонів у Бразилії 19 червня виходили збірні Колумбії, Кот-д-Івуару, Японії та Греції.
ЧС 2014 з футболу: підсумки восьмого ігрового дня

Перший матч дня проходив у столиці Бразилії. У матчі брали участь лідери групи С збірні Колумбії і Кот-д-Івуару. Перший тайм виявився безгольовим. Відчувалася напруга на арені, названій на честь великого нападника Гаррінчі. Складалося враження, що на ногах у футболістів висять гирі - розвиток подій був неспішним. Другий тайм порадував глядача голами. Спочатку двічі забили колумбійці, після чого глядачі південноамериканців заспокоїлися і очікували простий кінцівки зустрічі. Однак Жервіньо зумів відіграти один м`яч. В останні 15 хвилин гравці африканської збірної старалися забити ще, але цього не сталося. Збірна Колумбії набрала чергові три очки і одноосібно очолила квартет С мундіалю.

Зустріч між Уругваєм та Англією була центральною в матчах 19 червня. Обидві команди програли свої стартові гри на турнірі, тому матч другого туру в групі D мав величезне значення. Героєм зустрічі став Луїс Суарес, який забив два м`ячі у ворота родоночальнік футболу. Антигерой - Уейн Руні, який хоч і забив один гол, але упустив ще два чудових шансу для взяття південноамериканських воріт. Спочатку вперед вийшли уругвайці, але потім Англія насилу відігралася. Однак у заключній десятихвилинці Суарес оформив дубль і приніс підсумкову перемогу Уругваю з рахунком 2 - 1. Тепер південноамериканці наздогнали збірні Італії та Коста-Ріки, проте у останніх гра між собою в запасі. Ситуація в групі D ще більше заплутується.

Останнім матчем дня стала гра в Натале між Японією та Грецією. Цей матч став самим нудним в рамках восьмого ігрового дня. Підсумковий рахунок 0 - 0 відображає головний зміст зустрічі. Небезпечних моментів було не так багато, проте японці все ж були ближчими до перемоги. Ці команди представляють групу С на мундіалі. Тепер після двох турів таблицю в цьому квартеті очолюють колумбійці з шістьма очками, у івуарійців три бали, а у японців і греків по одному очку. Командам належить зіграти ще по одному матчу в групі.