Чс 2014 з футболу: як проходила гра сша - португалія

22 червня в рамках другого туру ігор на футбольному мундіалі зустрічалися суперники по групі G. У бразильському місті Манаусі на полі стадіону вийшли національні команди США та Португалії. Матч був дуже важливим з точки зору розподілу підсумкових місць у групі, так як португальці програли першу зустріч, а американці могли собі забезпечити вихід у наступну стадію.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра США - Португалія

Початок гри ознаменувалося швидким голом. Вже на п`ятій хвилині матчу португалець Нані скористався нерозторопністю оборони американців і відкрив рахунок у зустрічі. 1 - 0 швидко повели португальці.

Після цієї події матч перейшов у спокійний режим, однак не можна говорити про те, що гра проходила без небезпечних моментів. Варто визнати, що гравці збірної США в першому таймі частіше загрожували воротам супротивника. Американці кілька разів небезпечно пробивали по воротах португальців з далеких дистанцій. Європейці також намагалися атакувати, але суперголевих моментів створити не змогли. На жаль для португальських уболівальників, лідер команди і її капітан Кріштіану Роналду не показував іскрометного футболу.

Перша половина зустрічі завершилася за мінімальної рахунку 1 - 0 на користь європейців, проте відчувалося, що гравці збірної США так просто не віддадуть три очки.

У другому таймі гравці збірної США істотно додали. Стали з`являтися в американців все більш вигідні ситуації для взяття воріт європейців. Дзвіночок для останніх прозвінел на 55-й хвилині, коли Бредлі дивом не забив. Захисник команди Португалії виніс м`яч з лінії воріт.

Кріштіану Роналду продовжував показувати свою неготовність до чемпіонату грою. Можливо, це позначалося і на інших гравцях португальців. У підсумку це призвело до того, що на 64-й хвилині Джермейн Джонс зрівняв рахунок. Після подачі кутового м`яч відскочив до американця, який і завдав точного удару з-за меж штрафної. Рахунок став рівним.

На 81 хвилині гравці американців шокували вдруге вболівальників команди Португалії. Після неразбіріхі в штрафній площі європейців м`яч відскочив на вільний простір до гравця збірної США, який і зробив вивірений пас на Демпсі. 2 - 1 і збірна США радіє. Здавалося, що американці вже не відпустять перевагу. У них було більше моментів для взяття воріт, іноді вони виглядали краще на полі. Можна сказати, що команда Клінсмана заслужила перемогу. Однак американцем не вистачило зовсім трохи.

Арбітр зустрічі додав 5 хвилин до основного часу матчу. Португальці намагалися атакувати, і ці пориви були винагороджені. Коли до кінця зустрічі залишалося 30 секунд Роналду навісив у штрафну, а Сілвештре Варела головою зрівняв рахунок.

Підсумковий результат матчу - бойова нічия 2 - 2, яка не може влаштувати Португалію. Тепер європейцям необхідно вигравати крупно у Гани і сподіватися на те, що Німеччина обіграє збірну США.