Чс 2014 з футболу: як проходив матч Боснія і Герцеговина - иран

Боснійці перед заключною грою втратили всі шанси на продовження боротьби в стадії плей-офф чемпіонату світу з футболу. Однак європейці планували виграти хоча б один матч на турнірі. Останнім суперником для них стала команда Ірану, яка перед грою третього туру в групі F, в разі перемоги, мала теоретичні шанси на продовження боротьби в стадії плей-офф футбольного мундіалю.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Боснія і Герцеговина - Іран

У команди Боснії складу здавався більш сильним по іменах. Принаймні, багато боснійські футболісти виступають у відомих клубах Європи. Іранці на їх фоні виглядають куди скромніше. Можливо, це і зумовило територіальну перевагу Боснії.

Європейці почали матч активніше. Едін Джеко вже на перших хвилинах мав момент, однак не зміг вразити ворота з вигідного положення. Нападник боснійців оформив гол дещо пізніше. Через двадцять три хвилини гри Джеко пробив точно в кут воріт іранців з-за меж штрафної. 1 - 0 повели європейці.

У команди Ірану в першому таймі можна виділити небезпечний удар у поперечину воріт боснійців. Шоджаей через хвилину після пропущеного іранцями м`яча небезпечно пробивав по воротах. Збірної Ірану зовсім трохи не вистачило до гола.

Перша половина зустрічі так і завершилася з мінімальною перевагою боснійців 1 - 0.

У другому таймі боснійці збільшили перевагу. Після помилки іранських футболістів на своїй половині поля, європейці розіграли комбінацію, яка завершилася черговим взяттям воріт. Відзначився Пьянич на 59-ій хвилині. Після цього гола переможця матчу було вже легко предугодать.

Однак іранців не пішли з поля без свого гола. На 82-й хвилині Реза Гучаннежхад замкнув передачу з лівого флангу атаки Ірану. 2 - 1 все ще вели боснійці. У Ірану з`явилася можливість вирвати хоча б нічию, але цього не сталося.

Всі надії іранських футболістів і вболівальників розбив гол Авдія Вршаєвич, що пішов відразу після забитого м`яча іранців. Швидка атака європейців привела до того, що на 83-ій хвилині на табло встановився остаточний рахунок 3 - 1 на користь Боснії.

Боснійці здобули першу і останню перемогу на мундіалі в Бразилії, а іранці забили перший і єдиний м`яч на турнірі. Тепер обидві команди відправляються додому.