Чс 2014 з футболу: як проходила гра гондурас - швейцарія

25 червня в бразильському місті Манаусі збірна Швейцарії зіграла останній матч в рамках групового етапу на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії. Суперниками європейців стала команда Гондурасу, яка вже не мала шансів на продовження боротьби у вирішальній стадії турніру.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Гондурас - Швейцарія

Швецарцам необхідна була перемога. При цьому європейці сподівалися, що команда Еквадору в паралельному матчі не обіграє Францію. Гравці Швейцарії почали матч дуже активно. Вже на перших хвилинах стали з`являтися моменти для взяття воріт гравців Гондурасу. Вже на другій хвилині нападник швейцарців Шакірі забиває дивно красивий м`яч. Джердан завдав разючого удару з середньої дистанції у дальню дев`ятку воріт суперника. 1 - 0 повели швейцарці.

Після цього європейці не зменшили обертів. Вони продовжували активно і небезпечно атакувати. Результатом цього став другий м`яч у ворота команди Гондурасу. Швейцарці провели швидку атаку, завдяки якій Шакірі вийшов один на один з голкіпером гондурасців. Нападник легко переграв голкіпера, зробивши рахунок 2 - 0 на користь європейців.

Свисток головного арбітра матчу відправив команди на перерву за приимущества швейцарців у два м`ячі.

У другому таймі картина на полі не змінилася. Швейцарці були краще, атакували небезпечніше, перевагу у володінні м`ячем була на боці європейців. Підсумкової закономірністю став третій м`яч Шакірі на 71-ій хвилині. Форвард Швейцарії показав себе у всій красі на турнірі, оформивши хеттрік у вирішальному груповому матчі.

Швейцарія перемагає Гондурас з рахунком 3 - 0 і з другого місця виходить в стадію плей-офф чемпіонату світу. Суперниками європейців у матчі 1/8 фіналу стануть грізні аргентинці.