Чс 2014 з футболу: як завершилася зустріч колумбия - греція

Матчі у квартеті С на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії стартували 14 червня. Перша гра в групі відбулася в місті Белу-Орізонті на стадіоні «Mineirao стадіон». У присутності 57 тисяч глядачів збірна Колумбії грала з національною командою Греції.
ЧС 2014 з футболу: як завершилася зустріч Колумбія - Греція

Матч розпочався з атак колумбійської збірної. Високі швидкості, пресинг і бажання забити швидкий м`яч - все це ясно бачилося в атакуючому пориві південноамериканців. Результатом такого початку став швидкий гол Пабло Армеро на 5 хвилині у ворота команди Греції. Після витонченої комбінації захисник колумбійців послав м`яч у ворота з меж штрафного греків.

Після забитого м`яча колумбійці злегка послабили свою хватку, а перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою південноамериканців.

У другому таймі у збірної Греції в атаці виходило мало, незважаючи на те, що європейцям необхідно було відіграватися. Колумбія грала за рахунком, не роблячи надзусиль для другого взяття воріт. Однак гол все ж відбувся. Гравець аргентинського "Рівер-Плейта» Теофіло Гутьєррес послав другий м`яч у сітку воріт команди Греції. Це трапилося на 58 хвилині гри.

Після чергового пропущеного м`яча греки злегка активізувалися. Однак крім удару в перекладину Гекаса на 63 хвилині особливо нічого уболівальникам не запам`яталося.

Гра підходила до свого логічного завершення, але рахунок збільшився ще раз. У конпенсірованное час Хамес Родрігес оформив розгромний рахунок. У підсумку Колумбія здобула впевнену перемогу над Грецією 3 - 0.

Колумбійці набрали перші три очки на мундіалі, показавши тим самим свою силу. Необхідно врахувати і той момент, що в матчі не брали участь кілька лідерів південноамериканців. Так, був відсутній Гуарін в опорній зоні, а один з кращих нападаючих світу Фалькао знаходився тільки на трибунах через отриману перед чемпіонатом травми.