Нові види спорту на олімпійських іграх в сочи

Вперше на зимових Олімпійських іграх у Сочі введено рекордну кількість нових дисциплін. У спортсменів з`явився шанс виграти ще 12 комплектів медалей.
Новий вид в сноуборді

Олімпійські ігри в Сочі б`ють всі рекорди по нововведенням, адже олімпійська програма змагань розширилася завдяки введенню нових видів дисциплін. На цих Олімпійських іграх буде розіграно цілих 98 комплектів медалей. Така кількість комплектів пояснюється тим, що в програму зимових Олімпійських ігор введено 12 нових видів змагань.

Найбільша кількість нововведень торкнулося лижний вид спорту - тут з`явилося 9 нових видів змагань. Більшість з них відносяться до екстремальних видів спорту - фрістайлу та сноуборду. До кожної з цих дисциплін додалося по 4 види змагань. У фрістайлі жінки і чоловіки тепер будуть боротися за медалі в наступних видах змаганнях: скі-хапфайл і скі-слоупстайл. Змагання у сноубордистів розбавили такі види, як паралельний слалом та сноуборд-слоупстайл.

Решта дисципліни, які увійшли в нову олімпійську програму "Сочі 2014", відносяться до командних змагань. Так, в біатлоні нарешті стартує перша олімпійська змішана естафета, яка вже була випробувана нашими біатлоністами на етапах світового кубка. Дуже видовищно буде виглядати естафета і в санному виді спорту, де у російських спортсменів є всі шанси на отримання найвищих нагород. Ну і апогеєм зимових Олімпійських ігор стали вже завершилися командні змагання з фігурного катання, де російські фігуристи з великим відривом обіграли суперників і отримали свої золоті медалі.