Збірна Росії з хокею покидає Олімпіаду в Сочі

В 1/4 фіналу російським хокеїстам мав зустрітися зі збірною Фінляндії. Підсумковий рахунок 3: 1 на користь фінів, і російська збірна втратила шанси боротися за Олімпійські медалі.
Збірна Росії з хокею
Після успішної перемоги над збірною Норвегії російським хокеїстам належало битися з фінами. На жаль, гра не задалася, і російська команда вибуває з боротьби за Олімпійські медалі. Збірна Фінляндії виграла з рахунком 3: 1.

На поразку російської команди вплинуло кілька факторів. По-перше, між матчами у спортсменів виявилося мало часу на відновлення. Так, гра з фінами почалася менш ніж через 22 години після перемоги над норвежцями. Але в цьому випадку претензії можна пред`являти до організаторів. По-друге, хокеїсти збірної абсолютно зіграні один з одним, до того ж були зовсім непотрібні видалення. По-третє, спортсменам не вдалося реалізувати чисельну перевагу, хоча така можливість була.

Перший період почався досить обережно, до тих пір поки не завдали кидок по воротах (на третій хвилині гри), однак, фінські захисники не дали його закінчити. В результаті виникла сутичка біля воріт, а у наших гравців здали нерви. Підсумок - Ковальчук отримав двохвилинне вилучення. Вболівальники очікували тиху і спокійну гру. Проте вже в середині першого періоду рахунок був 1: 1. Росіяни змогли забити єдину шайбу за час гри тільки в першому періоді.

З обороною у російської збірної виявилося теж не все гаразд, до кінця першого періоду ще одна шайба опинилася в наших воротах. Весь другий період російські гравці активно намагалися взяти гру в свої руки, але марно. До того ж в зоні чужих воріт наші хокеїсти дозволяли собі вільності, в результаті знову видалення. На цей раз Овечкін відправився на штрафний лавку, а фіни скористалися моментом, і рахунок став 3: 1.

Не допомогла російським хокеїстам і заміна воротаря: Бобровський змінив Варламова. Після третьої успішно забитої шайби фіни стали грати тільки біля своїх воріт. Незважаючи на те що гра майже весь третій період пройшла в зоні суперника, росіянам так і не вдалося забити гол. Вже було видно, що хокеїсти змирилися з поразкою і подумки «пакували валізи». Результат не змусив себе довго чекати - російська хокейна збірна покидає Олімпійські ігри в Сочі.