Підсумки першої олімпійського тижня в сочи 2014

Перша Олімпійський тиждень в Сочі виявилася насиченою. За підсумками медального заліку збірна Росії займає лише 8 місце.
Олімпійські медалі
Всього російські спортсмени завоювали 12 медалей, з яких тільки 2 - вищої гідності. Обидві золоті медалі були отримані у фігурному катанні: росіяни перемогли у командному змаганні і в спортивних парах, де золото отримали Максим Траньков і Тетяна Волосожар.

Срібних і бронзових нагород у збірної Росії однакову кількість - по 5. Срібло отримали Ксенія Столбова і Федір Климов в парному фігурному катанні. У санному спорті два рази на срібний подіум піднявся Альберт Демченко (в особистій першості і в командній естафеті). Ольга Віллухіна стала срібним призером у гонці переслідування у біатлоністів. Ще одне срібло принесла збірній Росії Ольга Фаткуліна, пробігши дистанцію 500 метрів у бігу на ковзанах.

Першу бронзову Олімпійську медаль принесла Ольга Граф в ковзанярському спорті, в бігу на 3000 метрів. Несподіваними для Росії стали бронзові медалі, отримані в шорт-треку ковзанярем Віктором Ан і у фрістайлі - Олександром Смишляєва. В останній день першого Олімпійського тижня порадувала Олена Нікітіна, яка завоювала бронзову медаль у скелетоні. А напередодні, у свій день народження, біатлоніст Євген Гаранич піднявся на бронзовий подіум після індивідуальної гонки.

Лідируюче місце в медальному заліку поки займає збірна Німеччина, спортсмени якої отримали вже 10 Олімпійських медалей, з яких 7 золотих, 2 срібні та 1 бронзова. На другому місці закріпилася збірна Швейцарії, яка завоювала 7 нагород, з яких 5 - вищої гідності. Замикає трійку збірна Канади, у якої 11 медалей, з них тільки 4 - золоті.

Росія також поступається таким країнам, як Норвегія, США, Нідерланди та Білорусь. Варто відзначити, що відрив між цими збірними не дуже великий, і у збірної Росії є всі шанси, щоб поліпшити свої позиції в медальному заліку. Для цього російським спортсменам необхідно отримати медалі вищої гідності.