Олександр третьяков взяв олімпійське золото в скелетоні

Олександр Третьяков став кращим скелетоніст, тим самим він вивів російську збірну на третє місце в командному заліку.
Олександр Третьяков кращий в скелетоні
Субота (15 лютого 2014) стала знаменною для російських уболівальників. У цей день збірна Росія змогла в кінці дня піднятися відразу на третє місце після сьомого в медальному заліку. Цій події багато в чому допомогла золота медаль, отримана вже пізно ввечері в чоловічому скелетоні. На санно-бобслейній трасі «Санки» за Олімпійські медалі боролися відразу троє російських спортсменів: Олександр Третьяков, Сергій Чудінов і Микита Трегубов.

Основна боротьба за перше місце розгорнулася між латишем і росіянином. Вже наприкінці першого дня змагань представник Росії вигравав майже секунду, встановивши рекорд траси. Невдача трапилася тільки під час третього заїзду, коли Третьяков допустив невелику помилку і пропустив вперед латвійського спортсмена Мартінс Дукурс. Але за результатами чотирьох заїздів Олександр Третьяков показав найкращий час - 3 хвилини 44,29 секунди, тим самим забезпечивши собі золотий подіум Олімпіади.

Варто відзначити, що Олександр Третьяков вже успішно виступав за російську збірну у Ванкувері, де успішно став бронзовим медалістом. Після Олімпійської перемоги він став першим скелетоніст, який одночасно є ще й чемпіоном світу. Решта два російських спортсмена увійшли до шістки кращих, посівши п`яте і шосте місця, повторивши результат жіночої збірної з скелетону.