Чс 2014 з футболу: як проходив матч Бельгія - Росія

Для російських футбольних уболівальників гра з бельгійцями на мундіалі в Бразилії була однією з найбільш очікуваних. На знаменитому стадіоні в Ріо-де-Жанейро російські футболісти намагалися добитися перемоги над грізним суперником для продовження боротьби за вихід у стадію плей-офф.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Бельгія - Росія

На стадіоні «Маракана» національна збірна Росії проводила другий матч на мундіалі в Бразилії. Суперником росіян стали бельгійці - лідери квартету Н. Гра була дуже важливою для обох збірних. Російській команді потрібно було показати все, на що вона здатна для того, щоб досягти необхідного результату. Росіянам потрібна була перемога. Саме вона залишала б хороші шанси на вихід з групи. Однак російські вболівальники в черговий раз випробували негативні емоції.

Початок гри був за збірною Бельгії. Тільки після десяти хвилин матчу росіяни заспокоїлися і стали хоча б якось контролювати м`яч. Однак протягом усього тайму за показником контролю спортивного снаряда Бельгія була домінуючою командою. У першому таймі росіяни не змогли створити гольових моментів, але можна виділити кілька дальніх ударів у створ воріт бельгійців. Голкіпер Куртуа відбивав м`ячі, але, на жаль для російських уболівальників, на добиванні не було необхідного людини.

Бельгійці намагалися атакувати позиційно. Кілька небезпечних ударів і моментів біля воріт росийской збірної було, але перша половина зустрічі так і завершилася за нульового рахунку.

Після перерви збірної Росії необхідно було додавати, але цього не сталося. Часом складалося враження, що російським гравцям просто не вистачає класу. Бельгійці ж прагнули все більш небезпечно атакувати. У заключних 15 хвилинах зустрічі Бельгія притиснула Росію. Гострі атаки йшли одна за одною. Необхідно визнати, що бельгійці були просто краще на футбольному полі. Здавалося, що гол назрівав.

Спочатку після штрафного удару росіян врятувала штанга. Вболівальники обох збірних схопилися за голови - одні від досади, інші від усвідомлення, що цього разу їх улюблену команду простили. Однак Росія не вистояла. На 88 хвилині Дивока Ориджа послав м`яч у сітку. Оборону росіян просто розірвали в штрафній площі, що призвело до удару Ориджа без опору з 9 метрів. Акінфєєв був безсилий. 1 - 0 повела Бельгія.

В кінці матчу вже не залишалося ні сил, ні часу у росіян для того, щоб відігратися. Фінальний свисток арбітра фіксує прикра поразка збірної Росії з рахунком 0 - 1. Бельгія набирає 6 очок і залишається в лідерах групи Н. У Росіян залишилася ще гра з Алжиром. Теоритические шанси на вихід з групи у підопічних Капелло все ж залишаються.