Чс 2014 з футболу: як проходив матч камерун - бразилія

23 червня господарі футбольного чемпіонату світу провели заключний матч на стадії групового етапу. Суперниками пентакампіонів на національному стадіоні в столиці Бразилії стала збірна Камеруну.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Камерун - Бразилія

Збірна Бразилії з перших хвилин матчу запропонувала суперникам швидкий темп. М`яч практично не затримувався в центрі поля, так як південноамериканці відразу намагалися доставити його в передню лінію. Перевага бразильців було вражаючим. Результатом цього став гол на 17 хвилині у ворота Камеруну. Неймар, отримавши шикарну передачу з флангу, в один дотик послав м`яч у кут воріт камерунців. 1 - 0 повели бразильці.

Африканська команда після пропущеного м`яча прийшла в себе і кілька разів небезпечно загрожувала воротам суперників. В основному, небезпечні моменти біля воріт бразильців виникали після кутових ударів. В одній з таких атак бразильського голкіпера Сезара врятувала стійка воріт. Однак Камерун все ж зміг забити. На 26 хвилині Матіп відіграв гол бразильців. і рахунок став рівним.

Такий результат не міг влаштувати господарів чемпіонату. Ще в першому таймі на 35 хвилині Неймар оформляє дубль і виводить свою команду вперед. Перша половина зустрічі так і завершилася з рахунком 2 - 1 на користь Бразилії.

Після перерви ситуація на полі не змінилася - бразильці атакували частіше. Вже на 49 хвилині вони забили третій м`яч у ворота Камеруну. Відзначився Фред. Цей гол став першим на мундіалі для нападаючого збірної Бразилії. Проте варто відзначити, що в момент подачі з флангу, Фред перебував у спірному положенні. Арбітр міг сміливо фіксувати офсайд. Але цього не сталося - Фред головою відправив м`яч у сітку воріт.

Час, що залишився матчу бразильці провели дуже впевнено. Вони домінували на полі і не дозволяли африканським гравцям створювати гостроту біля своїх воріт. Крім цього, на 84 хвилині Фернандіньо забив черговий гол. Рахунок став розгромним 4 - 1 на користь південноамериканців.

Фінальний свисток арбітра зустрічі зафіксував впевнену перемогу бразильців. Тепер уболівальники чекають продовження футбольного бенкету в матчах плей-офф чемпіонату світу, куди, природно, потрапляє команда Бразилії.