Чс 2014 з футболу: як проходила гра колумбия - кіт-д-Івуар

19 червня на стадіоні в честь великого бразильського нападаючого Гаррінчі відбувся матч другого туру групи С на чемпіонаті світу з футболу. У столиці Бразилії зустрічалися національні збірні Колумбії і Кот-д-Івуару. Обидві команди здобули перемоги в перших матчах, тому їх особисте протистояння було дуже інтригуючим і важливим з точки зору підсумкових розподілів місць у групі С.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Колумбія - Кот-д-Івуар

Гра між збірною Колумбії і Кот-д-д`Івуаром почалася спокійно і розмірено. Важливість і значимість матчу відчувалася в діях обох національних збірних. Саме тому в першому таймі команди не розкривають, а на полі, в основному, панувала боротьба. Справжня битва за м`яч мала місце на всіх ділянках поля, дуже складно було креативним гравцям обох збірних створити гольові моменти. Однак у колумбійців вийшла одна дуже небезпечна атака. Але гравець Колумбії з вигідного положення не зміг потрапити в створ воріт. Африканці намагалися атакувати з оглядкою на власні ворота. Кілька дальніх ударів глядачі побачили у виконанні івуарійців.

Весь перший тайм відчувалася відповідальність за результат, яка тиснула на гравців. Можливо тому перша половина зустрічі завершилася нульовою нічиєю.

У другому таймі гра стала значно веселіше. Спочатку африканців врятувала стійка воріт після однієї з атак Колумбії. Це був перший дзвіночок для івуарійців.

На 64 хвилині відбувся перший м`яч. Південноамериканці подавали кутовий з лівого флангу. На навіс в штрафну відгукнувся Хамес Родрігес, який головою і послав перший м`яч у ворота африканців. Збірна Колумбії повела 1 - 0. Після голу глядачі побачили стали вже традиційними цікаві танці південноамериканців на честь забитого м`яча.

На 70 хвилині у Колумбії вийшла дуже швидка контратака, яка завершилася черговим взяттям воріт івуарійців. Хуан Кинтеро вийшов на рандеву з голкіпером африканців і спокійно відправив м`яч повз воротаря у ворота. За рахунку 2 - 0 у багатьох глядачів виникло відчуття, що Колумбія спокійно доведе матч до перемоги. Однак все вийшло не так.

Інтригу у зустрічі відродив Жервіньо, який на 73 хвилині здійснив блискучий сольний прохід з флангу, який увінчався ударом у ближній кут. Івуарійці відіграли один м`яч, зробивши рахунок 2 - 1 на користь південноамериканців.

Останні хвилини африканці провели в атаках, але забити другий м`яч не змогли. Збірна Колумбії намагалася гостро контратакувати і навіть трохи не забила третій м`яч. Удар гравця південноамериканців з центру поля відбив голкіпер. Хитрий колумбієць намагався перекинути воротаря, але не вистачило зовсім трохи.

Підсумковий рахунок 2 - 1 фіксує перемогу Колумбії і виводить південноамериканців на чисте перше місце в групі С після двох турів.