Чс 2014 з футболу: як португалія зіграла останній матч на турнірі

Команді Португалії для продовження боротьби на чемпіонаті світу з футболу необхідно було обігравати з великим рахунком Гану і сподіватися на те, що німці крупно переграють команду США. Гравці Гани також сподівалися на свою перемогу, адже в разі сприятливого результату зустрічі між США і Німеччиною африканці виходили в наступну стадію турніру.
ЧС 2014 з футболу: як Португалія зіграла останній матч на турнірі

Гра між Португалією і Ганою почалася дуже жваво. Обидві команди прагнули атакувати ворота суперника, швидко переходячи центр поля. Кріштіану Роналду вже на п`ятій хвилині ледь не створив футбольне диво. Після швидкої атаки капітан португальців з флангу перекидав голкіпера ганців, проте м`яч влучив у поперечину. На 19-ій хвилині Роналду вже з кількох метрів головою пробивав по воротах африканців, але останніх врятував воротар.

Команда Гани в першому таймі мала свої гольові моменти. Так, Гьян не зміг реалізувати небезпечний вихід до воріт європейців. Після цього зіграло знамените футбольне правило. Після нереалізованого моменту біля чужих воріт пропустили самі африканці. На 31-ій хвилині Джон Бойє зрізав м`яч у власні ворота, чим глибоко шокував численних уболівальників Гани. Португалія повела 1 - 0.

Перший тайм так і завершився за мінімальної перевазі європейців.

У другій половині зустрічі команди також активно створювали небезпечні моменти біля чужих ворт. На 57-ій хвилині капітан африканців Гьян забив свій м`яч. Після шикарної флангової подачі Асамоа, Гьян головою послав м`яч у сітку. 1 - 1 - після такого рахунку в африканців з`явилася надія на те, що вони зможуть дотиснути Португалію і виграти цей матч. Дійсно, момент у ганців був, однакона 61-ій хвилині гравець африканців з лінії воротарського головою послав м`яч повз ворота.

Гра йшла до підсумкового нічийного результату, який не влаштовував жодну збірну, проте цифри на табло все ж змінилися. На 80-ій хвилині Роналду забив свій перший і, як з`ясувалося пізніше, останній м`яч на мундіалі.

Підсумковий рахунок зустрічі 2 - 1 на користь Португалії відправляє обидві команди додому. Португальці зрівнялися за набраними очками зі збірною США, однак різниця забитих і пропущених м`ячів була на боці американців. Тому, на жаль для вболівальників Португалії, доводиться констатувати, що гра з Ганою була для європейської команди останньої на турнірі.