Чс 2014 з футболу: як проходив матч Південна Корея - алжир

22 червня в квартеті Н в рамках другого туру футбольного мундіалю в Бразилії зустрічалися суперники збірної Росії по групі. На полі стадіону в Порту-Алегрі вийшли національні збірні Південної Кореї та Алжиру.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Південна Корея - Алжир

Мало хто з футбольних фахівців міг припустити такий розвиток подій у матчі. Нейтрального вболівальнику, а також любителю російського футболу ця гра принесла масу позитивних емоцій.

У першому таймі глядачі побачили приголомшливу команду Алжиру і огидну збірну Південної Кореї. Складалося відчуття, що африканська команда в кілька разів перевершує суперників по рівню організації гри. На 26 хвилині зустрічі після вивіреного пасу з глибини поля алжирець Іслам Слімані прорвався до воріт корейців і відкрив рахунок у матчі. Для Алжиру ця подія стала вже другим на турнірі, що саме по собі є святом для африканців. У першому матчі з Бельгією саме команда Алжиру відкрила рахунок.

Через кілька хвилин, після подачі кутового, африканці подвоїли перевагу. На 28 хвилині відзначився Рафік Халіш. 2 - 0 повела африканська команда.

Необхідно констатувати, що корейці в першому таймі допускали багато помилок. М`яч абсолютно не тримався у азіатів, мали місце неточні передачі на своїй половині поля. Все це призвело вже в перші 45 хвилин і до третього пропущеного голу. Абдельмумен Джабу на 38 хвилині знову засмучує азіатів. До кінця тайму корейці терплять розгром. Вони пригнічені і розбиті. Глядачі бачать зовсім не ту Корею, до якої звикли, так само і команда Алжиру проявила себе надзвичайно сильною.

Перший тайм так і завершився з рахунком 3 - 0 на користь африканців.

На другу половину зустрічі вже корейці вийшли зовсім інший командою. Склалося відчуття, ніби збірні помінялися ролями - тепер уже африканські гравці не могли осмислено перейти центр поля, а корейці насідали на ворота супротивника. Результатом став гол корейців на 50 хвилині. Відзначився Сон Хин Мін.

Цей успіх надихнув азіатів. Вони мали ще кілька моментів для взяття воріт, проте примудрилися пропустити контратаку, в якій знову відзначилися алжирці. На 62 хвилині Ясін Брагімі після серії коротких точних передач з меж штрафного посилає м`яч у ворота збірної Південної Кореї, відновлюючи розрив у три м`ячі. 4 - 1 - такі цифри загарать на табло стадіону. Але й це були ще не всі голи в грі.

Корець забили знову. На 72 хвилині Гу Чжа Чхоль знову скорочує розрив між суперниками. 4 - 2 попереду Алжир. У час, що залишився корейці намагалися забити ще, створювали небезпечні моменти біля воріт африканців, однак матч так і завершився при перевазі Алжиру в два м`ячі.

Підсумковий результат зустрічі 4 - 2 на користь Алжиру. При цьому, необхідно згадати, що всі команди з групи Н зберігають шанси на продовження боротьби в стадії плей-офф турніру.