Чс 2014 з футболу: як іспанія зіграла останній матч на мундіалі

23 червня в бразильському місті Куритибі іспанська національна збірна провела останній матч на чемпіонаті світу з футболу. Суперниками колись грізних іспанців стала команда Австралії.
ЧС 2014 з футболу: як Іспанія зіграла останній матч на мундіалі

Обидві збірні втратили всі шанси на продовження боротьби в стадії плей-офф, так як програли два перші матчі в групі В чемпіонату світу з футболу. Тому гра Австралія - Іспанія носила скоріше товариський характер.

Як і передбачалося, на полі у складі іспанців вийшли гравці, які не мали маси ігрового часу в попередніх матчах. Так, глядачі побачили Давида Вілью, Торреса, Мату у складі Іспанії. Варто сказати про те, що саме ці гравці і зробили результат у матчі.

Перевагу у володінні м`ячем у першому таймі, зрозуміло, було у іспанців. Однак забити європейська збірна змогла лише одного разу. Правда, гол вийшов красивим. На 36 хвилині після точної передачі в штрафну площу австралійців Вілья забиває п`ятою перший м`яч у зустрічі. Це була класика красивого футболу, але вона вже нічого не вирішувала.

Другий тайм подарував глядачам ще два м`ячі. Обидва голи побували у воротах Австралії. Спочатку на 69 хвилині Торреса вивели дивовижним пасом на рандеву з голкіпером австралійців. Фернандо був точний. 2 - 0 повела Іспанія. На 82 хвилині відзначився Хуан Мата, який вразив ворота Австралії з близької відстані після вивіреного пасу з глибини поля.

Підсумковий рахунок останньої зустрічі іспанців на мундіалі в Бразилії 3 - 0 на користь європейців. Говорячи про гру Австралії, необхідно відзначити, що гравці старалися. Вони дійсно намагалися показати хороший футбол, але іспанці були краще. Однак це слабка втіха для європейців, які після матчу збираються додому, зайнявши підсумкове третє місце в квартеті В.