Чс 2014 з футболу: разом 14-го ігрового дня

14-й ігровий день подарував глядачам чергові чотири матчі на чемпіонаті світу з футболу. Останні ігри в групах Е і F проводили команди Аргентини, Нігерії, Боснії і Герцеговини, Ірану, Еквадору, Франції, Гондурасу і Швейцарії.
ЧС 2014 з футболу: разом 14-го ігрового дня

Найбільш видовищною грою дня стала зустріч між збірними Аргентини і Нігерії. Південноамериканці вже забезпечили собі вихід в плей-офф, тому гравці цієї збірної могли не хвилюватися за підсумковий результат, так само як і команда Нігерії, яка мала хороші шанси на продовження боротьби на мундіалі. У першому таймі глядачі побачили три м`ячі, два перших були вже забиті до четвертої хвилини - південноамериканці і африканці обмінялися голами. У конпенсірованное час першого тайму Мессі зі штрафного вивів Аргентину вперед 2 - 1. Після перерви глядачі знову побачили обмін голами на самому початку тайму. Спочатку забили африканці, а потім аргентинці знову вийшли вперед. Підсумковий результат зустрічі - 3 - 2 на користь Аргентини. Мессі відзначився двічі. Тепер південноамериканці зіграють в 1/8 зі Швейцарією, а нігерійці зустрінуться з командою Франції.

У другому матчі групи F збірна Боснії без особливих зусиль переграла команду Ірану. Підсумковий рахунок зустрічі 3 - 1 на користь європейців. Однак ця перемога не дала гравцям Боснії права на вихід з групи. Європейці разом з гравцями Ірану відправляються додому.

У групі Е національна збірна Франції зустрічалася з Еквадором. Європейці вже вирішили завдання по виходу в наступну стадію турніру, тому на поле в Ріо-де-Жанейро глядачі побачили багатьох гравців французів з числа запасних. Зустріч не подарувала глядачам голів, вона завершилася з рахунком 0 - 0. Такий результат виводить Францію в плей-офф, а команду Еквадору відправляє додому.

Збірна Швейцарії у своєму заключному матчі в групі Е розгромила Гондурас з сухим рахунком 3 - 0. У матчі блищав форвард Швейцарії Джердан Шакірі. Він оформив хеттрік. Особливо красивим вийшов перший гол, коли Шакірі ударом з-за штрафної відправив м`яч у дальню дев`ятку воріт Гондурасу. Решту часу матчу європейці домінували. Шакірі забив ще два м`ячі. Перемога європейців вивела збірну Швейцарії з другого місця в групі Е на команду Аргентини в 1/8 фіналу мундіалю.