Чс 2014 з футболу: як аргентина зіграла другий матч на мундіалі в бразилії

Бразильський місто Белу-Орізонті 21 червня брав другий матч збірної Аргентини в рамках групового етапу чемпіонату світу з футболу. Суперниками одних з фаворитів мундіалю стали гравці національної команди Ірану.
ЧС 2014 з футболу: як Аргентина зіграла другий матч на мундіалі в Бразилії

Збірна команда Ірану на чемпіонаті світу в Бразилії першу гру завершила нудною і похмурою безгольовою нічиєю зі збірною Нігерії. Мало хто припускав, що подібне може Поторій в матчі з національною командою Аргентини. Однак аж до конпенсірованного часу рахунок на табло так і не був відкритий.

Збірна Аргентини провела дуже бляклий і нудний матч. Незважаючи на те, що в першому таймі у південноамериканців володіння м`ячем становило більше 70%, гравці Аргентини рідко створювали справжні гольові моменти. Необхідно віддати належне Ірану. Ця команда здатна тактично правильно тримати оборону всією командою.

Лідер Аргентини і її головна зірка і надія Ліонель Мессі нічого не міг вдіяти з оборонними рядами іранців. Його дриблінг був часто неуспішним, мало було загострюють передач. Вся команда південноамериканців в першому таймі просто налягала на оборону Ірану, але жодних гольових дивідендів це не принесло.

У другому таймі спостерігалася все та ж картина. Після шістьдесят п`ятому хвилини за нульового рахунку дуже чітко стала виявлятися паніка в грі південноамериканців. У іменитих футболістів в атаці нічого не виходило, а іноді й іранці зі стандартів могли лоскотати нерви південноамериканським уболівальникам.

Матч постепнно завершувався нульовою нічиєю, команди вже відіграли 90 хвилин, однак Ліонель Мессі врятував Аргентину. Уже в конпенсірованное час він, отримавши м`яч поблизу від лінії штрафної площі, пробив найточнішим обвідним ударом у дальній кут воріт іранців. Голкіпер був безсилий. Цей гол капітана Аргентини дозволив південноамериканцям одержати складну, вимучену перемогу над збірною Ірану з рахунком 1 - 0.

Аргентинці набирають після двох ігор шість очок і одноосібно очолюють таблицю в групі F на мундіалі в Бразилії. Варто відзначити, що для Мессі гол став вже другим на чемпіонаті, але він за цим показником поки поступається багатьом бомбардиром чемпіонату.