Чс 2014 з футболу: як проходив матч иран - нигерия

16 червня відбувся другий матч першого туру в квартеті F між національними збірними Ірану та Нігерії. Гра проходила в місті Куритибі на стадіоні «Арена да Байшада». Мало хто очікував від цієї зустрічі іскрометного футболу. У підсумку так і вийшло, вболівальники 43-тисячної арени нудьгували.
Iran - Nigeria_

Будь-які серії закінчуються. Чемпіонат світу в Бразилії вже привчив уболівальників до яскравого атакуючого футболу з великою кількістю небезпечних моментів і забитих м`ячів. Іранці з Нігерією перервали цю серію. Необхідно сказати і про те, що до цього матчу всі зустрічі обов`язково закінчувалися перемогою однієї з команд. На арені в Куритибі була зафіксована перша нічия, причому безгольову.

Це був самий нудний матч з усіх зіграних на мундіалі в Бразилії на даний момент. У першому таймі м`ячем володіли більше африканські футболісти. Вони прагнули атакувати, але у них мало що виходило в передній лінії. Іранці тримали компактну оборону і не дозволили створити жодного моменту біля своїх воріт. При цьому самі іранці атакували дуже рідко. З першого тайму можна пригадати тільки один удар, який завдав гравець Ірану головою після подачі кутового з правого флангу. Нігерію виручив воротар. Більше моментів не було.

Другий тайм був таким же нудним, як і перший. Нігерія пробувала атакувати, тримати м`яч, володіти територією. Однак це не принесло плодів у вигляді забитого м`яча. Та й гольових моментів створено не було. Іранці так само не порадували своїх уболівальників. Всі 90 хвилин зустрічі на табло горіли сумні нулі, а гра так і завершилася - 0 - 0.

Матч Іран - Нігерія поки є самим нецікавим на турнірі. Якість футболу в грі залишало бажати кращого. А збірні Аргентини та Боснії, які грають у цій же групі, можуть бути обнадіяв. Рівень першої гри південноамериканців і європейців значно перевищив оглядається зустріч.