1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: франція - нигерия

30 червня в столиці Бразилії відбувся п`ятий матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу. На стадіоні в честь Гаррінчі зустрічалися національні збірні Франції та Нігерії.
1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: Франція - Нігерія

У парі команд Франції та Нігерії європейці здавалися фаворитами. Проте перший тайм матчу проходив за невеликої переваги африканців. Саме нігерійці намагалися грати першим номером. Але варто визнати, що в африканців мало виходило в атакувальних діях. Французи виглядали майстровиті, вони якісніше розпоряджалися м`ячем. Тому саме момент європейців можна виділити з усього першого тайму. Поль Погба розганяв швидку атаку своєї команди і сам завершував її. Молодий француз вліт пробивав з меж штрафного, проте голкіпер африканців відбив м`яч.

В цілому, перший тайм не відрізнявся гострої атакуючої грою, можна говорити про те, що нейтральні вболівальники нудьгували.

У другій половині зустрічі м`яч вперше побував у воротах європейців, але гол не був зарахований через положення поза грою. Першу половину тайму нігерійці намагалися більше володіти м`ячем, але це знову не приносило результатів. Небезпечних моментів як і раніше не було.

Лише в останні 15 хвилин другого тайму позначився загальний клас гравців європейців. Спочатку Бензема, вискочивши один на один з голкіпером Нігерії, не зміг релизована момент, потім перекладина врятувала нігерійців після дальнього удару Кабая. У Бензема був ще хороший момент - нападник Франції головою небезпечно пробивав під поперечину, однак знову виручає голкіпер Еньяма. У підсумку, французи все ж забили.

Після подачі кутового помилився голкіпер Нігерії. Він на виході долонею скинув м`яч на голову Погба, який не забарився відправити снаряд у порожні ворота. На 79-ій хвилині Франція повела 1 - 0.

Після пропущеного м`яча нігерійці вже не знайшли в собі сил відігратися. Африканці навіть не змогли перевести гру до воріт європейцям. Тому Франція закінчувала матч на половині поля Нігерії.

Остаточно шанси нігерійців на вихід у чвертьфінал випарувалися на 90-ій хвилині. Після прострілу з правого флангу капітан нігерійців Йобо зрізав м`яч у власні ворота.

Підсумковий рахунок матчу 2 - 0 на користь Франції. Європейці тепер чекають у суперники переможця пари Німеччина - Алжир, а гравці Нігерії збираються додому.