1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: франція - германію

У першому чвертьфінальному матчі на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії зустрічалися національні команди Франції та Німеччини. Гра проходила на знаменитому стадіоні в Ріо-де-Жанейро.
1/4 фіналу ЧС 2014 з футболу: Франція - Німеччина

Гра між Францією і Німеччиною особливо виділялася серед зустрічей стадії плей-офф нинішнього чемпіонату. На жаль, багато нейтральні глядачі чекали більшого від матчу, який, зрештою, не виправдав очікування.

Гра почалася дуже повільно. Здавалося, що футболісти тільки перші хвилини будуть так неспішно пересуватися по полю, а потім почнеться яскравий і емоційний футбол. Однак цього не сталося.

У перші десять хвилин зустрічі атаки французів були більш акцентованими на ворота суперника, але перший м`яч оказлся у воротах підопічних Дешама. На 12-ій хвилині зі стандарту німці відкрили рахунок. Після подачі Крооса з лівого флангу Хуммельс головою переправив м`яч у ворота. 1 - 0 повела Німеччина. Передбачалося, що цей момент розкриє гру, але команди продовжували діяти надто академічно і нецікаво.

Серед небезпечних моментів першої половини зустрічі можна виділити атаку французів, коли Вальбуена міг зрівнювати рахунок ударом з меж штрафного німців, проте голкіпер Нойєр врятував свою команду. Це сталося на 34-ій хвилині.

Більше в першому таймі глядачі не бачили небезпечних атак. До перерви оформилося перевага Німеччини 1 - 0.

Друга половина зустрічі протікала в такому ж нецікаве ключі. Глядачі не побачили яскравого атакуючого футболу, атакам команд не вистачало швидкості і креативності. Складалося відчуття, що одні просто не хочуть грати (німці), а інші не можуть (французи). При цьому, початок тайму команда Дешама спробувала провести в більшому володінні м`ячем, але це не призвело до бажаних результатів. Німці ж чітко вписалися в сумну гру, адже рахунок їх влаштовував.

Серед небезпечних моментів другої половини зустрічі можна виділити шанс Шюррле на 82-й хвилині. Нападник Німеччини міг зняти всі питання про переможця матчу, проте з меж штрафного німець пробив прямо по центру воріт, що й визначило порятунок голкіпера французів.

У команди Франції був всього один шанс відігратися. У самій останній атаці Бензема з близької відстані пробивав по воротах. Немотря на те, що кут удару був дуже гострим, Нойєра довелося вступити в гру і виручити свою команду.

Через хвилину пролунав свисток арбітра зустрічі, що позначив підсумкову перемогу німців з рахунком 1 - 0. Тепер Німеччина очікує свого суперника з пари Бразилія - Колумбія, а численні шанувальники футболу надеятся, що більше не побачать таких беземоційність і нецікавих матчів на бразильському мундіалі.