Чс 2014 з футболу: як проходив матч еквадор - франція

25 червня національна команда Франції провела останній матч в рамках групового етапу на чемпіонаті світу з футболу. Суперником європейців по квартету Е стали гравці команди Еквадору.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Еквадор - Франція

СБОН Еквадору для надій на продовження боротьби в стадії плей-офф необхідна була перемога або нічия. При цьому південноамериканці повинні були сподіватися на сприятливий результат паралельного матчу між Швейцарією та Гондурасом. Французи, вирішивши завдання виходу в наступну стадію мундіалю, виставили на поле далеко не стартовий склад. Можливо, це і зумовило кілька бляклу гру європейців.

Перший тайм проходив нудно. Небезпечних моментів команди створювали небагато. Необхідно визнати, що французи перевершували суперника по відсотку володіння м`ячем, однак це нічого не дало команді Дідьє Дешама. Еквадорці іноді прагнули швидко контратакувати.

З першого тайму можна пригадати тільки два небезпечних моменти біля воріт суперників. Спочатку Погба після подачі кутового небезпечно пробивав головою, але голкіпер еквадорців виручив свою команду, відбивши удар. Еквадорці в одній з атак після флангового навісу потривожили голкіпера Франції, проте і тут м`яч не опинився у воротах. Еквадорський гравець замикав передачу головою, але глядачі так і не побачили гол.

У другому таймі запам`яталося видалення капітана еквадорців Антоніо Валенсії на 50-ій міннтуе. Але ще до цього, відразу після початку тайму, французи могли забити, проте штанга зіграла за воротаря південноамериканців.

Після отримання переваги європейка команда стала великими силами атакувати, але і це не принесло глядачам радості від побачених голів.

Підсумок зустрічі 0 - 0. Ці цифри на табло цілком відображають специфіку матчу, в якому глядачі стадіону в Ріо-де-Жанейро побачили мало гарних і якісних атак.

Французи з сімома очками знімают перше місце в групі Е, а Еквадор збирається додому, так як Швейцарія виграла свій матч у Гондурасу.