Чс 2014 з футболу: як проходив матч гондурас - еквадор

20 червня на мундіалі в Бразилії відбулися матчі другого туру в групі Е. Останньою грою дня була зустріч між збірними Гондурасу і Еквадору. Обом командам була необхідна перемога для продовження боротьби за вихід в плей-офф.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Гондурас - Еквадор

Збірні Еквадору і Гондурасу програли перші матчі у своїй групі. У другому турі програли зустрічалися між собою. Гра почалася жваво. Обидві збірні прагнули на затримуватися в центрі поля, швидко проходили центральну лінію, використовували дальні передачі.

Перший шанс у матчі упустили гравці Еквадору. Валенсія не зміг потрапити в створ воріт з вигідної ситуації. Гравець еквадорців вивалювався практично один на один з голкіпером. А далі спрацював відомий закон - Гондурас забив свій м`яч. На 31 хвилині Карло Костлі, отримавши блискучу передачу, прорвався до воріт і невідпорно пробив. Представники Центральної Америки повели 1 - 0. Однак південноамериканці змогли швидко відігратися. Еннер Валенсія замкнув передачу на дальній штанзі, в підкаті пославши м`яч у ворота. Ця подія трапилося вже на 34 хвилині.

Команди дограли перший тайм за рівного рахунку.

Друга половина зустрічі також була напруженою. Обидві збірні не залишали можливості шукати щастя біля чужих воріт. Однак удача посміхнулася південноамериканцем. Еннер Валенсія на 65 хвилині оформив дубль. Після подачі зі стандарту еннер послав м`яч головою у сітку воріт Гондурасу.

Гра так і завершилася за мінімальної прєїмущетва Еквадору (2 - 1). Тепер південноамериканці набирають перші три очки на турнірі і порівнюються зі збірною Швейцарії за цим показником.