Чс 2014 з футболу: як зіграли збірні Нігерії та Боснії і Герцеговини

21 червня в Куяби пройшов вирішальний матч для команд Нігерії та Боснії і Герцеговини в рамках другого туру чемпіонату світу з футболу в Бразилії. Обидві збірні в перших матчах показали не найкращий результат: Нігерія зіграла внічию, а Боснія програла. Тому гра в Куяба була для них вирішальною у плані боротьби за вихід у наступну стадію турніру.
ЧС 2014 з футболу: як зіграли збірні Нігерії та Боснії і Герцеговини

Нігерійці і боснійці мали можливість після перемоги у матчі між собою набрати перші три очки на турнірі, які зберігали б надії на вихід у наступну стадію мундіалю. Гра почалася не в самому високому темпі. Необхідно відзначити, що місто Куяба є найспекотнішим з усіх міст, що прийматимуть матчі мундіалю в Бразилії. Однак, швидше за все, не спека вплинула на відсутність приголомшуючого темпу. Гра була дуже важливою, тому команди прагнули зіграти з оглядкою на власні ворота, виключивши помилки.

На 20 хвилині зустрічі боснійці забивають гол. Джеко, отримавши чудовий пас з глибини поля, увірвався в штрафну і вразив ворота. Однак арбітр на лінії підняв прапор, зафіксувавши положення поза грою. На повторі було чітко видно, що суддя з Нової Зеландії грубо помилився. Фактично він відібрав чистий гол у боснійців.

Вболівальники Боснії сподівалися на те, що в грі восторжествує справедливість. Однак цього не сталося. На 29 хвилині Пітер Одемвінгіє вразив ворота після передачі Еммініке. Останній протаранив лівий фланг оборони боснійців і видав передачу на Пітера, який і послав м`яч між ніг голкіперу Боснії. Перший тайм так і завершився за мінімальної перевазі африканців.

Після перерви гравці Боснії намагалися намацати шляхи до воріт нігерійців. Однак виходило в атакувальних діях у європейців мало. Самі ж гравці Нігерії змогли в середині другого тайму створити найнебезпечніший гольовий момент. Боснію виручив голкіпер, причому, двічі. Спочатку Беговіч відбив небезпечний удар, а потім, у продовженні атаки африканців, звів нанівець вихід до воріт форварда Нігерії.

Найреальніший шанс відігратися європейці упустили на останніх секундах матчу. У завершальній атаці Едін Джеко отримав можливість з вигідної ситуації пробити по воротах з прибудов штрафний Нігерії. Однак африканців врятував воротар, а потім і стійка воріт.

Підсумковий рахунок 1 - 0 на користь Нігерії відправляє боснійців збирати валізи, а африканці мають хороші шанси на вихід з групи F.