Чс 2014 з футболу: як почала турнір збірна Аргентини

15 червня на чемпіонаті світу в Бразилії в боротьбу вступила національна команда Аргентини. На знаменитому стадіоні «Маракана» в Ріо-де-Жанейро південноамериканці в першому матчі групи F зустрічалися з дебютантами мундіалю національної збірної Боснії та Герцоговини.
ЧС 2014 з футболу: як почала турнір збірна Аргентини

Гра почалася з атакуючих поривів аргентинців, які вже на 3 хвилині спорудили швидкий м`яч. Мессі подав з лівого флангу в штрафну площу боснійців, де Сеад Колашинаць оформив автогол. М`яч від ноги гравця боснійців срекошетіровал в сітку воріт. 1 - 0 Аргентина вийшла вперед.

Після забитого м`яча здавалося, що зіркова команда південноамериканців зовсім «розчавить» суперника. Однак на ділі цього не сталося. Боснійці спокійно тримали оборону, не забуваючи про гострі атаках. Необхідно сказати про те, що самі боснійці мали можливості біля чужих воріт, але дебютантам не вистачало зовсім трохи.

Другий тайм явив собою час, коли агрентінци тримали оборону. Боснія і Герцеговина побігла вперед відіграватися і створювала небезпечні моменти. Часом складалося враження про домінування боснійців над аргентинцями. У цьому немає нічого страннаго, так як в команді Боснії є талановиті та якісні гравці.

Наступаючий порив боснійців збив Мессі, який на 65 хвилині дуже точно пробив по воротах. М`яч рикошетом від штанги опинився у воротах. Аргентина виходить вперед 2 - 0.

Після цього боснійці продовжували свої атаки. В результаті на 85 хвилині Ведад Ібішевіч після проникаючого пасу у штрафну відквитав один м`яч - 2 -1.

Останні хвилини були дуже нервовими, але Аргентина вистояла і здобула перші три очки в груповому турнірі, проте гра південноамериканців залишила ряд питань, що стосуються фаворитизму останніх на мундіалі. Боснійці ж показали себе гідною непоступливою командою, готовою боротися з будь-яким суперником.