Чс 2014 з футболу: підсумки четвертого ігрового дня

15 червня на мундіалі в Бразилії відбулися три чергових матчу групового етапу. У боротьбу вступили команди груп E та F. У трьох іграх було забито дев`ять м`ячів, що підтверджує думку про яскраве старті чемпіонату світу.
argentina_

Першими на футбольне поле в четвертий ігровий день вийшли збірні Швейцарії та Еквадору. Матч відбувся в столиці Бразилії на стадіоні, названому на честь великого південноамериканського форварда Гаррінчі. Гра вийшла цікавою, а розв`язка наступила на останніх секундах. Європейці вирвали перемогу з рахунком 2 - 1 в останній атаці матчу. Необхідно відзначити, що це чергова вольова перемога, так як рахунок у матчі відкрили південноамериканці.

Французи зустрічалися з Гондурасом у другій грі програми матчів. Зустріч завершилася так, як припускали багато. Франція здобуває перемогу 3 - 0 при повній перевазі в грі. У матчі трапилася червона картка гравцеві Гондурасу, а Бензема ледь не став автором першого хеттріка. Один з його м`ячів статисти оформили на голкіпера гондурасців. Бензема ж залишився з двома забитими м`ячами.

Знаменитий стадіон «Маракана» прийняв заключний матч ігрового дня. У боротьбу вступила збірна Аргентини. Суперником двократний чемпіон світу стали дебютанти з Боснії та Герцеговини. Аргентинці насилу переграли суперника з мінімальним рахунком 2 -1. Кінцівка матчу вийшла нервовою, боснійці мали шанси відігратися, але їм не вистачило зовсім небагато до другого голу. Аргентина вела 2 - 0, проте більшу частину другого тайму обронялась, пропустивши на 85 хвилині.