Чс 2014 з футболу: підсумки третього ігрового дня

14 червня в Бразилії відбулися чотири чергових матчу чемпіонату світу з футболу. У бій вступили національні збірні Колумбії, Греції, Уругваю, Коста-Ріки, Англії, Італії, Кот-д-Івуару та Японії. Ігровий день подарував багато красивих моментів і голів, завдяки яким першість світу виглядає все більш барвисто.

Першою зустріччю третього ігрового дня на мундіалі стало суперництво Колумбії та Греції. Гра проходила на стадіоні «Mineirao стадіон» в Белу-Орізонті в присутності 57 тисяч глядачів. Колумбійці показали, що і без своїх лідерів ця збірна готова на спортивні подвиги. Впевнена перемога над Грецією з рахунком 3 - 0 того прекрасне підтвердження.

Бразильський місто Форталеза прийняв другий матч ігрового дня. Чинні чемпіони Південної Америки Уругвайці билися з Коста-Рікою. Матч проходив на арені «Кастелана», місткість якої близько 64000 глядачів. Результат гри можна сміливо назвати першою справжньою сенсацією. Південноамериканці, ведучи в рахунку 1 - 0, в підсумку поступилися 1 - 3.

Третій матч ігрового дня очікувався з найбільшим нетерпінням. Це невипадково, адже Англія з Італією грали між собою. Стадіон «Амазонія» в Манусов був удостоєний честі приймати це матч. Глядачі побачили напружену битву титанів світового футболу. Підсумковий рахунок 2 - 1 на користь італійців.

Заключна зустріч третього ігрового дня Кот-д-Івуар - Японія проходила в Ресифе на «Арені Пернамбуку», В цьому матчі також було забито три м`ячі. Після того, як команди пішли на перерву рахунок на табло був 1 - 0 на користь азіатів. Однак у другому таймі африканці переломили хід зустрічі на свою користь. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу івуарійців 2 - 1.