Чс 2014 з футболу: як проходила зустріч кіт-д-Івуар - японія

14 червня завершилося перше коло в квартеті C на мундіалі в Бразилії. Після колумбійців в боротьбу вступили іуварійци і японці. Другий матч першого туру відбувся в Ресифе на стадіоні «Арена Пернамбуку», що вміщає близько 46 тисяч глядачів.
mundial_

Матч розпочався ліниво з боку обох збірних. Африканці прагнули котнтроліровать м`яч, однак складалося враження, що івуарійці не збираються особливо загрожувати воротам азіатів. Неспішне катання м`яча тривало до 16 хвилини, коли колишній гравець московських «армійців» Хонда з лівої ноги послав м`яч у ворота африканців. Вся Японія пустилася в радість, так як їх національна збірна повела в рахунку. Необхідно визнати, що удар вийшов не тільки ефективним, але і ефектним. З меж штрафного Хонда пробив з жахливою силою в ближній кут воорот так, що голкіпер івуарійців навіть не ворухнувся, тому що це було марно.

Перший тайм так і дограли з мінімальною перевагою збірної Японії. Говорити про наднебезпечних моментах не доводилося.

Друга половина зустрічі не змогла порадувати азіатів. Гра була такою ж розміреним і неспішної. Однак трапився двохвилинний провал в обороні національної команди Японії, який призвів до двом м`ячам івуарійців.

Спочатку на 64 хвилині Боні після навісу з правого флангу атаки головою послав м`яч у ворота японців. Через дві хвилини в подібній же ситуації оформляє другий м`яч форвард італійської «Роми» і збірної Кот-д-Івуару Жервіньо. Нападник посилає м`яч головою у ближній кут воріт.

Фінальний свисток судді зустрічі засвідчив вольову перемогу африканців з рахунком 2 - 1. Івуарійці набирають три очки і наздоганяють блискучих колумбійців.