Чс 2014 з футболу: як проходив матч греція - кіт-д-Івуар

24 червня в матчі Греція - Кот-д-Івуар на футбольному мундіалі в Бразилії вирішувалася доля другої путівки в стадію плей-офф для команд квартету С. Африканців для продовження боротьби на турнірі влаштовувала нічия, а європейцям необхідна була лише перемога.
ЧС 2014 з футболу: як проходив матч Греція - Кот-д-Івуар

Гра почалася в хорошому темпі. Обидві команди намагалися якомога швидше проходити центр поля і загрожувати воротам суперника. Варто визнати, що греки в першій половині зустрічі виглядали краще. У них було більше осмислених атак на ворота суперника.

Можна говорити про те, що гра була на зустрічних курсах, а в контратаках небезпечніше були європейці. В одній з них Холебас красивим ударом струсонув поперечину воріт африканців. Грекам зовсім трохи не вистачило до гола. Проте доля повернула боржок. На 42-й хвилині груба помилка івуарійського захисника привела до того, що Самаріс вийшов на рандеву з голкіпером івуарійців. Греку нічого не коштувало відкрити рахунок у матчі. Європейці вийшли вперед 1 - 0. Рахунок на табло до перерви так і не змінився.

У другій половині зустрічі івуарійці спробували виглядати активніше, однак і греки додали в дисципліні і організації гри. У європейців виходили гарні атаки. В одній з них знову перекладина рятує африканців. Це було на 68-ій хвилині. До цього часу греки не використовували ряд гольових моментів. Але, як відомо, якщо не забиваєш ти, то пропускаєш сам. Так і сталося.

Вілфрід Боні на 74 хвилині зрівнює рахунок після хорошої швидкої атаки івуарійців. Нічия 1 - 1 вже виводить африканську команду в 1/8 фіналу футбольного мундіалю.

Однак у греків був свій чоловік у вигляді головного судді. У конпенсірованное час головний арбітр матчу призначає пенальті у ворота африканської команди. До м`яча підходить Самарас і виводить греків в плей-офф. Після дуже спірного епізоду з призначенням пенальті греки виривають перемогу 2 - 1 на останніх хвилинах гри. Момент з порушенням ще викличе безліч суперечок.

Греки залишають за бортом турніру Кот-д-Івуар і виходять в 1/8 фіналу. Суперниками європейців стане національна збірна Коста-Ріки.