1/8 фіналу ЧС 2014: коста-ріка - греція

29 червня в бразильському місті Ресіфі відбувся четвертий матч 1/8 фіналу футбольного мундіалю в Бразилії. Зустрічалися команди Коста-Ріки та Греції, які сенсаційно пробились у вирішальну стадію турніру.
1/8 фіналу ЧС 2014: Коста-Ріка - Греція

Пара Коста-Ріка - Греція вважалася найбільш слабкою серед решти команд в стадії плей-офф. Гра між цими збірними була явним тому підтвердженням.

Перший тайм проходив нудно. Костариканці прагнули грати першим номером, а греки оформляли контратаки, проте гольових моментів практично не було. М`яч рухався повільно, глядачі могли бачити боротьбу в центрі поля, команди рідко тривожили голкіперів.

Серед пам`ятних моментів першої половини зустрічі можна виділити небезпечну атаку греків, коли гравець європейців в упор не зміг вразити ворота суперників. Врятував воротар Коста-Ріки Навас.

Перший тайм завершився безгольовою нічиєю.

На початку другої половини зустрічі костариканці відкрили рахунок. На 52-ій хвилині Брайан Руїс найточнішим ударом вразив нижній кут воріт європейців. Коста-Ріка повела 1 - 0. Після цього моменту греки стали активніше йти в пресинг, Срем нагнітати обстановку біля воріт центральноамеріканцев. Однак відігратися не виходило, моментів було мало. Але спортивна удача все ж повернулася обличчям до греків.

Уже в конпенсірованное час Папастатопулос здорово зіграв на добиванні і зрівняв рахунок. Греки вирвали нічию в основний час. Крім цього, у європейців був ще момент для того, щоб вразити ворота костариканцев в основний час матчу. Але голкіпер Навас рятує свою команду після удару гравця Греції під поперечину.

У додатковий час глядачі голів не побачили, але варто визнати, що греки були ближче до голу. Вже на 121 хвилині зустрічі Мітроглу упустив реальний шанс забити. Гравець Греції з близької відстані пробивав по воротах, але не влучив у ворота.

Гра так і закінчилася за нічийного рахунку, тому, вдруге на турнірі, доля виходу в наступну стадію вирішувалася в серії пенальті.

Удача посміхнулася Коста-Ріці. Всі п`ять гравців реалізували свої удари, що зумовило перемогу центральноамеріканцев в серії пенальті 5 - 3. Тепер збірна Коста-Ріки в чвертьфіналі зіграє з Нідерландами, а команда Греції відправляється додому.