Чс 2014 з футболу: як проходила гра коста-ріка - англия

24 червня в групі D на чемпіонаті світу з футболу в Бразилії відбувся матч між збірними Коста-Ріки та Англії. Європейці вже забезпечили собі поїздку додому після групового етапу, а костариканці готувалися до ігор плей-офф.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Коста-Ріка - Англія

Родоначальникам футболу нічого не залишалося окрім того, щоб хоча б якось порадувати своїх уболівальників першою і єдиною перемогою на турнірі. Однак англійці виглядали не так класно, як очікували багато до початку мундіалю.

Перший тайм був скупий на гострі атаки і гольові моменти. Серед небезпечних ситуацій, що виникли біля воріт обох команд, можна виділити тільки два епізоди. Спочатку на 23 хвилині гравець Коста-Ріки на прізвище Борхес шикарно виконав штрафний удар. М`яч влучив у поперечину воріт англійців. Після цього вже європейці могли забити зі стандарту. Однак Старрідж з вигідного положення після подачі кутового головою не влучив у створ воріт після скидки одного зі своїх партнерів.

Перший тайм так і завершився безгольовою нічиєю 0 - 0.

У другій половині зустрічі англійці виглядали трохи активніше, але і це не допомогло їм здобути єдину перемогу на чемпіонаті. Серед небезпечних атак варто згадати момент у Старріджа на 65 хвилині. Партнери вивели форварда англійців до воріт, але небезпечний момент голом так і не завершився - Старрідж пробив з близької відстані повз і голкіпера, і воріт.

Підсумковий результат зустрічі 0 - 0 відображає ясним чином те, якою була гра. Напевно, вболівальники англійців навіть і в цьому матчі не отримали задоволення за дві попередні поразки своєї команди. А вся Коста-Ріка святкує небувалий успіх. Команда з Центральної Америки виходить із сімома очками з першого місця з групи смерті. Тепер Костариканці залишається чекати свого суперника по матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу.