Чс 2014 з футболу: як проходила гра уругвай - англия

19 червня на мундіалі в Бразилії в рамках другого туру групи В зустрічалися національні збірні Уругваю та Англії. Обидві команди зазнали поразки в першому турі, тому матч в Сан-Паулу мав бути одним з найважливіших для обох команд. У разі поразки збірні мінімізували б собі шанси на вихід з групи смерті.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Уругвай - Англія

Усі вболівальники на трибунах стадіону в Сан-Пауло очікували іскрометного, видовищного та пристрасного футболу. Багато телеглядачів з нетерпінням чекали цього матчу, тому що розуміли - в цій грі збірних може зважитися все.

Матч дійсно вийшов дуже цікавим і захоплюючим. Перший небезпечний момент створили англійці. Після подачі зі стандарту Руні з півметра головою пробив у карскас вже порожніх воріт. Усі вболівальники англійців схопилися за голови, та й сам Руні зробив би те ж саме, якби тільки не висів під час удару в повітрі. Уругвайці відповіли небезпечним ударом, але м`яч розминувся в сантиметрах від створу воріт.

Необхідно визнати, що збірна Англії більше володіла м`ячем, проте саме вони пропустили першими. На 39 хвилині спрацювала південноамериканська зв`язка форвардів Кавані - Суарес. Перший видав дивовижну передачу точно на голову Суаресу, і рахунок в матчі був відкритий. Радості уругвайців не було меж, адже це був дуже важливий м`яч.

У першому таймі глядачі не побачили понад голів. Розв`язка наступила під час другої половини зустрічі.

Англійці після перерви притиснули уругвайців до воріт. Атаки родоночальнік футболу були найнебезпечнішими, але не вистачало зовсім трохи для взяття воріт. Уейн Руні в середині тайму майже з 9 метрів пробиває в Муслеру. Момент був найнебезпечніший. Нападника англійців ніхто не накривав в штрафній площі. Висококласний майстер зобов`язаний реалізовувати такі моменти.

Однак Руні все ж забив. На 75 хвилині він замкнув передачу з флангу і зробив рахунок рівним. Уругвай зовсім трохи не вистояв. З`явилося відчуття, що ось тепер англійці дотиснуть суперника. Але футбол непередбачуваний. На 85 хвилині Муслера виносить м`яч далеко вперед, Кавані бореться із захисником англійців за верховий м`яч. Це в підсумку призводить до того, що Луїс Суарес вивалюється на рандеву з Хартом. Найсильніший удар і рахунок знову на користь Уругваю - 2 - 1. Після такого шоку англійці зробили спроби відігратися, але зробити це не змогли.

Луїса Суареса, який став героєм матчу, замінили. А арбітр фінальним свистком зафіксував перемогу Уругваю. Вболівальники південноамериканців зі сльозами на очах раділи цій події. Сам Суарес ледь не плакав від щастя. А адже це тільки початок турніру.

Перемога уругвайців значно збільшила шанси на вихід з групи, а англійцям залишається сподіватися тільки на диво. Багато чого буде залежати від наступного матчу Італія - Коста-Ріка. У будь-якому випадку ситуація в групі смерті дуже заплутується.