Чс 2014 з футболу: як проходив матч Англія - Італія

Бразильський мундіаль поступово набирає обертів. У групі D 14 червня відбулася одна з найочікуваніших зустрічей попереднього етапу - Англія грала з Італією. У бразильському місті Манусов на стадіоні «Амазонія» глядачі могли спостерігати битву футбольних титанів.
anglia_italia

Перший тайм розпочався неспішно. Можливо, це визначалося нестерпною спекою, яка панувала в Манусов. Італійці трохи більше контролювали м`яч, а англійці перевіряли голкіпера Італії Сірігу дальніми ударами.

У центрі поля виконував соло Андреа Пірло. Цій людині достатньо було навіть не торкатися м`яча для того, щоб спорудити перший гол. На 35 хвилині після розіграшу кутового маестро Пірло так розумно пропустив м`яч, що англійці не відразу зрозуміли, як круглий опинився у воротах після точного удару Маркізіо з-за меж штрафної. 1 - 0 Італія повела.

Недовго шанувальники чотирикратних тріумфаторів мундіалю святкували успіх. Вже на 37 хвилині родоночальнік футболу провели геніальну швидку атаку. Усього кілька передач, і Старідж розстрілює Сірігу - рахунок стає рівним 1 - 1. Гра поступово стала набирати обертів. Майстерність гравців обох збірних демонструвало загальний рівень гігантів світового футболу.

У кінцівці тайму італійці втратили хороший шанс вразити ворота англійців. "Супермаріо" хитро перекидав Харта, але захисник виніс м`яч із стрічки воріт. Після розіграшу кутового Кандрева пробив у штангу воріт англійців. Такий атакою закінчився перший тайм.

Друга половина зустрічі розпочалася з атак англійців. Однак на 50 хвилині наступальні пориви родоначальників футболу охолодив Маріо Балотеллі. Кандрева розібрався із захисником англійців і видав дивну подачу на дальню штангу, де Балотеллі головою відправив м`яч у ворота. 2 - 1 повели італійці.

Друга половина тайму пройшла в атаках збірної Англії. Гравці Скуадра Адзури навіть і не думали про напад. Італійці терпіли, причому робили це так, як не вміє, мабуть, ніхто в світі. Кілька разів Сірігу виручав Італію після небезпечних ударів, але говорити про суперголевих моментах біля воріт чотирикратних тріумфаторів мундіалю не доводилося.

У конпенсірованное час Андреа Пірло ледь не збільшив рахунок, але його шикарний удар зі штрафного прийшовся в поперечину.

Свисток арбітра зафіксував складну перемогу збірної Італії 2 - 1 над грізним суперником. Тепер англійцям доведеться у другому турі обігрувати Уругвай, що саме по собі представляється також складним завданням. Скуадра Адзура порівнюється за очками з Коста-Рікою і піднімається нагору групи смерті чемпіонату світу.