Чс 2014 з футболу: як германію зіграла другий матч на мундіалі в бразилії

21 червня в місті Форталезі відбулася друга гра німців в рамках групового етапу на чемпіонаті світу з футболу. Суперником збірної Німеччини по групі G стали непоступливі африканські футболісти національної команди Гани.
ЧС 2014 з футболу: як Німеччина зіграла другий матч на мундіалі в Бразилії

Майже 60 тисяч глядачів на стадіоні у Форталезі і ще більше число шанувальників футболу біля екранів телевізорів могли спостерігати цікавий поєдинок між збірними Німеччини і Гани. Гра почалася жваво. М`яч практично не затримувався в центрі поля. Обидві команди в першу чергу прагнули атакувати ворота суперника. Однак у першому таймі глядачі забитих голів не побачили. Необхідно сказати, що у німців в перші 45 хвилин була невелика перевага, але й африканські гравці також кілька разів небезпечно атакували ворота Нойєра. Найчастіше ганці пробивали по воротах з-за меж штрафної. На перерву команди пішли за нічийного рахунку 0 - 0.

Друга половина зустрічі почалася дуже весело. Спочатку на 51 хвилині Маріо Гетце вразив ворота африканців після вивіреної подачі з флангу. Гетце пробивав головою, але м`яч срікошетіровал в стегно німцеві і таким чином відскочив у ворота. 1 - 0 повела Німеччина. Однак незабаром гравці Гани відігралися. Вже на 54 хвилині Андре Айю після флангової подачі головою вразив ворота німців. Після забитого м`яча африканці пристойно додали в темпі, намагалися небезпечно контратакувати. Німці ж грали першим номером. У підсумку на 63 хвилині швидка атака африканців призводить до голу. Асамоа Гьян виходить на ударну позицію і пробиває точно в дальній кут воріт німців. Африканці виходять вперед 2 - 1.

Здавалося, що в матчі цілком може трапиться сенсація, тому що у німців хоча й були гострі атаки, але їм не вистачало зовсім небагато до гола. Однак клас гравців Німеччини позначився. На 71 хвилині вийшов на заміну Мирослав Клозе забиває свій перший м`яч на турнірі і 15 в іграх на чемпіонатах світу. Німці зрівнюють рахунок - 2 - 2.

Після цього у Німеччині були можливості забити ще, та й ганці небезпечно атакували, пробиваючи з-за меж штрафного по воротах німців. Однак фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 2 - 2.