Німеччина - Португалія: черговий розгром на мундіалі в бразилії

Бразильське місто Сальвадор удостоївся честі прийняти черговий матч чемпіонату світу з футболу. На стадіоні «Фонте-Нова» у присутності 51 000 глядачів збірна Німеччини грала з командою Португалії. Ці національні збірні представляють групу G на мундіалі.
Germania - Portugalia

Гра почалася за сценарієм збірної Німеччини. Німці більше володіли м`ячем, намагалися небезпечно атакувати. Впадало в око те, що насичена середина поля португальців провалюється раз за разом. У німців виникало багато простору для атаки, що призвело до швидкого голу. Вже на 11 хвилині за порушення правил на Маріо Гетце був призначений пенальті. До мячю підійшов Томас Мюллер і на 12 хвилині відправив перший м`яч у ворота португальців.

Після першого гола збірна Кріштіану Роналду не додала в грі. Німці продовжували мати тотальну перевагу, а у португальців можна виділити тільки дальній удар Нані в першому таймі. Після чергової атаки німців був призначений кутовий, після подачі якого Хуммельс головою відправляє другий м`яч у ворота Португалії. 2 - 0 і створюється враження, що гра зроблена.

Але і це ще не всі біди, які звалилися на португальців. Червону картку отримав провідний захисник Пепе, а в конпенсірованное време Мюллер, оформивши дубль, зробив рахунок непристойним. 3 - 0 і команди йдуть на перерву.

У другому таймі ситуація на полі не змінилася. У португальців отримав травму ще один основний захисник Коентрао, а Мюллер, продовжуючи тероризувати Португалію, оформив перший хеттрік на мундіалі на 78 хвилині.

Кріштіану Роналду нічим в матчі не запам`ятався, окрім удару зі штрафного вже за рахунку 0 - 4 не на користь своєї команди. Гра Німеччини захопила і показала міць «німецької машини», а португальці залишили незрозуміле враження. Можливо вони не настільки готові до чемпіонату, або просто на тлі забійних німців грати дуже важко. У будь-якому випадку подальші матчі на чемпіонаті проллють світло на це питання. А поки стоїть констатувати черговий розгром на мундіалі - 4 - 0 Німеччина перемагає Португалію.