Чс 2014 з футболу: як проходила гра сша - германію

Німеччина зіграла свій останній матч у рамках групового етапу футбольного мундіалю в Бразилії 26 червня в місті Ресіфі. У присутності 41 000 глядачів німці билися зі збірною командою США.
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра США - Німеччина

Команда Німеччини вже забезпечила собі вихід у наступну стадію турніру, однак поразка в матчі могло було опустити німців на підсумкове друге місце в групі G. Збірна США могла задовольнятися нічиєю для того, щоб не тримати в голові підсумок зустрічі між командами Португалії та Гани. Американці, за умови набрання очок у матчі з німцями, також виходили з групи в 1/8 фіналу мундіалю.

Гра почалася домінуванням німців. Жорсткий пресинг, більшу володіння м`ячем - все це обумовило перевагу команди Німеччини в перші 15 хвилин матчу. Проте істотних гольових моментів створено не було.

Починаючи з середини тайму американці освоїлися і злегка підрівняли гру. Гравці збірної США найчастіше використовували довгі передачі на нападників у передню лінію, проте це не принесло бажаного результату. Німці також нічого небезпечного біля воріт збірної США не створили. Необхідно визнати, що перший тайм вийшов не тільки безголевим, але і трохи нудним.

У другій половині зустрічі глядачі все ж побачили один гол. На 55-ій хвилині Томас Мюллер шикарним ударом з лінії штрафного послав м`яч у кут воріт американців. Цей гол став вже четвертин для німця на турнірі. Німеччина повела 1 - 0.

Після забитого м`яча ніяких сплесків активності з боку збірної США біля воріт німців не спостерігалося, та й самі гравці Німеччини не поспішали забивати ще. Тільки в конпенсірованное час виник найнебезпечніший момент. Американці могли відігратися, але капітан нецев Лам врятував свою команду. Гравець США пробивав небезпечно по воротах Нойєра, однак Лам в підкаті перегородив м`ячу шлях у ворота.

Підсумковий рахунок зустрічі 1 - 0 на користь Німеччини виводить німців у плей-офф турніру з першого місця. Команда США займає другий рядок, так як португальці не змогли крупно обіграти Гану. За кращою різницею забитих і пропущених голів американці випередили команду Кріштіану Роналду.