Чс 2014 з футболу: як проходив матч гана - сша

16 червня на стадіоні «дас Дунас» в бразильському місті Натале відбувся матч мундіалю в квартеті G. Національна команда Гани грала зі збірною США. Вже не в перший раз футбольна доля зводить цих суперників в одну групу, а на минулому чемпіонаті світу в ПАР саме ганці переграли американців в 1/8 фіналу.
Gana - USA_

Гра почалася хвацько. Не минуло і 30 секунд, як м`яч опинився у воротах збірної Гани. Клінт Демпсі увірвався в штрафну після класного проникаючого пасу і відправив м`яч у дальній кут воріт прицільним ударом від штанги. Збірна США дуже швидко повела в рахунку. Можливо, цей гол стане найшвидшим на турнірі.

Весь перший тайм африканці не могли отямитися. Вони атакували швидше за інерцією, розумних осмислених атак було дуже мало, а американці грали по рахунку. Збірна США спокійно тримала оборону, іноді відповідаючи гострими атаками. Перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою збірної США.

У другому таймі африканці активізувалися. Сталися декілька замін, які значно підсилили гру збірної Гани. Атаки стали гострішими, розумніші і швидше. Однак до самої кінцівки матчу ганці не могли відігратися. Але все ж гол стався на 82 хвилині. Після блискучого пасу п`ятою капітана Гани Гьян Андре Айю вразив ближній кут воріт збірної США. Удар вийшов дуже ефектним.

Склалося враження, що африканці дотиснуть суперника, однак цього не сталося. Навпаки, на 86 хвилині трапився рідкісний кутовий біля воріт збірної Гани. Після точної подачі Джон Брукс, який проводив всього 4 гру за збірну, головою відправляє м`яч у ворота ганців. 2 - 1 США вириває перемогу, в черговий раз демонструючи те, що на турнірі в Бразилії суперники не хочуть погоджуватися на нічийні результати.

Збірна США одержувати важку робочу перемогу над Ганою і порівнюється за очками з Німеччиною, а збірній Гані доведеться докласти неймовірних зусиль для того, щоб поборотися за шанси виходу до стадії плей-офф.