Чс 2014 з футболу: як пройшов матч чилі - австралія

13 червня (за бразильським часом) в місті Куяба на стадіоні «Пантанал» відбувся другий матч першого туру в групі В між збірними Чилі та Австралією. Цей матч був одним з найважливіших для цих національних збірних у плані продовження боротьби за вихід у стадію плей-офф.
ЧС 2014 з футболу: як пройшов матч Чилі - Австралія

Чемпіонат світу поступово набирає обертів, національні збірні з кожним матчем входять в гру. Якість футболу і його інтенсивність цілком може радувати нейтральних уболівальників. Саме такі емоції викликав матч Чилі - Австралія.

У перші 15 хвилин гри чилійці «розчавили» австралійців. До 14 хвилині матчу південноамериканці оформили два м`ячі у ворота збірної Австралії. Дебютний м`яч для чилійців на турнірі оформив форвард «Барселони» Алексіс Санчес, а через дві хвилини він же вже зробив гольову передачу. Чудовим ударом з лінії штравной Вальдівія послав м`яч під поперечину. 2 - 0 і Чилі тріумфує.

Після голів чилійці продовжували впевнено контролювати м`яч, проте після однієї з верхових подач Тім Кейхілл головою відіграв один м`яч. Це трапилося на 35 хвилині першого тайму. Необхідно визнати, що гол австралійців не тільки неназревал, але до взяття воріт збірної Чилі не було навіть передумов.

Другий тайм матчу пройшов у боротьбі. Збірна Австралії відчула, що може врятувати матч. Це визначило активність австралійців. Однак вразити ворота південноамериканців не вдалося, навпаки, вийшов на заміну Жан Босежур, уже в конпенсірованное час встановив остаточний рахунок ударом у дальній кут воріт. Збірна Чилі перемагає 3 - 1 і порівнюється з Нідерландами за кількістю очок після першого туру.

Наступна гра чилійців з Іспанією буде мати величезне значення в розподілі підсумкових місць у групі В.