Перший матч 1/8 чм 2014 по футболу: Бразилія - Чилі

28 червня вся Бразилія жила очікуванням першого матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу, в якому господиня мундіалю зустрічалася зі збірною Чилі. Протистояння бразильців з непоступливими чилійцями проходило на стадіоні в місті Белу-Орізонті.
Перший матч 1/8 ЧС 2014 з футболу: Бразилія - Чилі

З перших хвилин зустрічі обидві команди нав`язали супернику жорстку боротьбу за м`яч на кожному клаптику поля. Це була вже стадія плей-офф, тому всі сили були кинуті на конкретний матч. Символом силової боротьби на зеленому газоні стадіону «Mineirao стадіон» можна назвати прийом Відаля, який зловив на стегно Неймара. Чилійцеві могли позаздрити хокеїсти НХЛ.

Що стосується гри, то глядачі на трибунах на могли нудьгувати. Вже на 18-ій хвилині зустрічі після подачі кутового господарі відкривають рахунок. Капітан бразильців Сільва скидає головою м`яч на дальню штангу, де Давид Луїс замикає передачу. Рахунок стає 1 - 0 на користь Бразилії. Те, що в цей момент відбувалося на трибунах спортивний коментатор назвав виразом, який увійде в історію: «бразильці на трибунах випробували масовий оргазм». Таке було велике радісне божевілля численних уболівальників. Проте довго радіти бразильцям не довелося.

На 32-й хвилині Алексіс Санчес точним ударом з меж штрафного послав м`яч у кут воріт Сезара. На табло загорілися цифри 1 - 1, які вже уболівальників Чилі привели в стадію екстазу.

Перша половина зустрічі так і завершилася за рівного рахунку.

У другому таймі на поле спостерігалася така ж жорстка гра. Варто визнати, що у бразильців була невелика територіальна перевага, проте чилійці небезпечно контратакували. У команд було кілька непоганих можливостей для взяття воріт, проте рахунок на табло так і не змінився - основний час матчу завершився в нічию 1 - 1.

У додаткові 30 хвилин бразильці були активнішими, команда Чилі відбивалася з останніх сил. Масова оборона чилійців гідна захоплення - у команди Бразилії не було жодного гольового моменту для взяття воріт. А ось чіліци ледь не «поховали» всі надії господарів чемпіонату. На останніх хвилинах додаткового часу Пінілья завдав удару жахливої сили по воротах Сезара. Голкіпер був безпорадний, проте м`яч влучив у поперечину. Здавалося, що дзвін від стійки воріт пронісся луною по всій Бразилії. Пентакампіонів дуже сильно пощастило.

Додатковий час не дало забитих м`ячів, тому команди з`ясовували стосунки в серії післяматчевих пенальті. Спортивна удача виявилася на боці господарів чемпіонату - вони перемогли 3 - 2. При цьому заключний удар чилійців з точки прийшовся в штангу. Знову якісь сантиметри відокремили Чилі від заповітного голи. У підсумку цей удар став останнім у грі. Бразильці виходять в 1/4 фіналу і чекають переможця зустрічі Колумбія - Уругвай. Чилійці ж відправляються додому, проте ніхто не дорікне цих футболістів на батьківщині за їх виступ. Це була гідна команда, з якою, на жаль, прощається чемпіонат.