1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: колумбия - уругвай

28 червня в Ріо-де-Жанейро відбувся другий матч 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу в Бразилії. На знаменитому стадіоні «Маракана» національна команда Колумбії зустрічалася зі збірною Уругваю.
1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: Колумбія - Уругвай

Матч між збірними Колумбії та Уругваю вважали одним з найбільш непередбачуваних серед восьми перших ігор плей-офф футбольного мундіалю. Це невипадково, адже обидві команди мають якісним підбором гравців, здатних зробити результат. Гра бачилася наполегливої і видовищною.

На ділі все вийшло трохи інакше. Команда Колумбії продовжила радувати своїх уболівальників якісним футболом, якому навіть уругвайці не змогли нічого протиставити. У першій половині гри спостерігалося домінування колумбійців. Було видно, що гравці цієї збірної краще поводяться з м`ячем, у них кілька якісніше і небезпечніше виходили атаки. Тому закономірним результатом першого тайму став гол Хамеса Родрігеса на 28-ій хвилині встечі. Нападник Колумбії на груди прийняв верхову передачу свого партнера, а другим дотиком вліт пробив з-за меж штрафної. Удар вийшов не тільки ефектним, але і ефективним. М`яч опустився прямо під поперечину, причому срекошетіровал від стійки воріт. Цей гол Родрігеса входить в число найкрасивіших м`ячів чемпіонату. Колумбія повела 1 - 0.

До перерви колумбійці не дозволили уругвайцем створити гольових ситуацій, рахунок на табло так і залишився незміненим - 1 - 0 перемагала Колумбія.

Другу половину зустрічі колумбійці почали дуже активно. Як і в першому таймі відчувалося перевагу гравців цієї збірної. Результатом став другий гол Хамеса Родрігеса на 50-ій хвилині. Після розкішної атаки коолумбійскіх гравців Родрігес отримав знижку м`яча прямо перед воротами. Нападнику не склало труднощів оформити черговий гол у матчі. 2 - 0 повела Колумбія. Радості уболівальників цієї національної команди не було меж, адже колумбійські гравці з уявною легкістю обігравали свого суперника.

Після забитого м`яча Колумбія віддала територію Уругваю, однак останні не змогли скористатися цим. Можна виділити кілька небезпечних ударів з середньої дистанції, а також вихід до воріт Перейри, але ці ситуації не завершилися взяттям воріт Колумбії.

Підсумковий результат зустрічі 2 - 0 на користь колумбійців. Уругвай відправляється додому, а гравці Колумбії в чвертьфінальному матчі зіграють зі збірною Бразилії, причому в цій парі фаворит не ясний. Якщо колумбійці зможуть здолати господарів чемпіонату, то це не буде сенсацією, адже вже з першого туру весь світ спостерігає за приголомшливою грою національної команди Колумбії.