Чс 2014 з футболу: як проходила гра японія - колумбия

Збірна Колумбії вже забезпечила собі місце у стадії плей-офф чемпіонату світу з футболу. У японців же були невеликі шанси на вихід з групи С. Для цього азіатам необхідно було обігравати колумбійців і сподіватися на сприятливий результат зустрічі суперників, що грають в паралельному матчі (Кот-д-Івуар - Греція).
ЧС 2014 з футболу: як проходила гра Японія - Колумбія

Колумбійці і японці вийшли на поле бразильського міста Куяба 24 червня. Південноамериканці вже забезпечили собі вихід у вирішальну стадію турніру. Весь питання було в тому, яке підсумкове місце в групі С займе Колумбія. Суперники вже були відомі. Першими в сусідній групі стали гравці Коста-Ріки, а другими команда Уругваю.

Гра проходила дуже неспішно. Збірна Колумбії в стартовому складі виставила тільки трьох гравців основи. Але це не вплинуло докорінно на якість гри. Незважаючи на те, що японці більшу частину часу першого тайму володіли м`ячем, рахунок був відкритий саме південноамериканцями. На 16-ій хвилині Куадрадо з пенальті змінив цифри на табло. 1 - 0 повели колумбійці.

У японців в атакуючих діях виходило небагато. Можна відзначити кілька ударів зі стандартів по воротах голкіпера колумбійців. Пробивав Хонда, але це не призвело до взяття воріт південноамериканців.

Однак азіати все ж відігралися на останніх секундах тайму. Оказаки після подачі Хонди вразив ворота збірної Колумбії. Таким чином, команди пішли на перерву за рівного рахунку - 1 - 1.

Другий тайм колумбійці почали з атак. Вже на 55-й хвилині матчу Мартінес відправив другий м`яч у ворота азіатів. Джексон пробив у дальній кут з меж штрафного, не залишивши шансів голкіперу Японії.

Після чергового пропущеного м`яча японці спробували перевести гру на половину поля колумбійців. Іноді у азіатів виходили перспективні атаки, проте до забитого м`яча справа не дійшла.

Колумбійці грали на контратаках. Одна з таких на 82-й хвилині призвела до третього забитого м`яча. Джексон Мартінес оформив дубль. Нападник на замаху в штрафний прибрав захисника японців і найточнішим обвідним ударом з лівої ноги послав м`яч у дальній кут воріт азіатів. 3 - 1 повела Колумбія.

На 90-й хвилині остаточний розгромний рахунок встановив Родрігес. Він, обігравши захисника Японії в штрафний, витонченим ударом перекинув голкіпера азіатів.

Підсумковий результат зустрічі 4 - 1 на користь Колумбії. Південноамериканці виходять з першого місця в групі С на мачти плей-офф чемпіонату, показуючи своєю грою те, що не тільки команди Бразилії та Аргентини можуть вважатися фаворитами турніру. Багато фахівців можуть висловити думку, що колумбійці показують найякісніший і видовищний футбол на чемпіонаті.