Чс 2014 з футболу: підсумки 13-го ігрового дня

Тринадцятий ігровий день приніс футбольним уболівальникам різні емоції. На жаль, на бразильському мундіалі в черговий раз постало питання огидного суддівства. У двох вирішальних матчах турніру судді вчинили фатальні помилки.
Ukus_Suaresa_

У групі D головною зустріччю третього туру була гра між Уругваєм та Італією. Італійцям було достатньо нічиї, а південноамериканців для виходу в плей-офф влаштовувала тільки перемога. У першому таймі гра нагадувала шахову партію. Обидва тренери обрали обережну тактику, яка передбачала очікування помилки противника. У другій половині зустрічі з поля незаслужено був видалений один з провідних гравців Італії Маркізіо.

Це стало вирішальним моментом в організації гри Уругваю. Футболісти цієї збірної змогли на 81-й хвилині зі стандарту забити гол, який і вивів у уругвайську команду в плей-офф. Ще одним незабутнім моментом став укус Суареса захисника італійців Келіну. Арбітр зустрічі не пред`явив ніяких санкцій. Однак ФІФА вирішує питання про дискваліфікацію уругвайця. Але це вже нічого не вирішує для Італії - гравці цієї збірної відправляються додому. Уругвайці ж зіграють в 1/8 фіналу зі збірною Колумбії.

Одночасно з цією грою проходила зустріч між збірними Англії та Коста-Рики. Гра завершилася сумній нічиєю 0 - 0. Англійці не змогли здобути жодної перемоги на турнірі, а костариканці виходять з групи смерті непереможеними. Проте організаційний комітет має намір перевірити всю команду Коста-Ріки на факт вживання допінгу. Поки про результати нічого не відомо. Самі ж гравці Коста-Ріки святкують небувалий успіх. В 1/8 фіналу футбольного мундіалю їх очікує команда Греції.

У вечірніх матчах дня проходили останні ігри в групі С. Збірна Колумбії не залишила шансів Японії, здобувши вже третю перемогу на турнірі. Рахунок матчу 4 - 1 на користь південноамериканців виводить колумбійців в лідери групи С. Поки гра Колумбії залишає тільки позитивні відгуки фахівців, південноамериканські гравці показують дуже якісний і видовищний футбол.

Другим матчем у групі С була зустріч між Грецією і Кот-д-д`Івуаром. Греки здобули перемогу з мінімальною перевагою 2 - 1 і забезпечили собі вихід з групи з другого місця. При цьому, необхідно зазначити, що вирішальний м`яч був забитий лише в конпенсірованное час після досить спірного призначення пенальті у ворота африканської команди.

Тринадцятий ігровий день ознаменувався поразкою Італії, блискучою грою Колумбії і жахливими помилками суддів.