Чс 2014 з футболу: як проходив матч австралія - нідерланди

19 червня в групі В на мундіалі стартували матчі другого туру. У місті Порту-Алегрі відбувся матч між збірними Нідерландів та Австралії. Гра вийшла дуже захоплюючою і красивою. Матч порадував численних уболівальників не тільки на стадіоні, а й по всьому світу. Глядачі побачили кілька гарних м`ячів, причому не в одні ворота.
Avstralia - Niderlandy_

Після перемоги Нідерландів над Іспанією з розгромним рахунком 5 - 1 багато хто думав, що гра з Австралією не викличе проблем з легким придбанням трьох очок для підопічних Луї ван Гала. Однак гра вийшла дуже інтригуючою.

На 20 хвилині Ар`єн Роббен здійснив свій черговий швидкісний ривок з мичом з центру поля, увійшов до штрафного майданчика і відправив м`яч у дальній нижній кут. 1 - 0 повели голландці. Але радість збірної Нідерландів була недовгою. Вже через хвилину Тім Кейхілл зрівняв рахунок, забивши приголомшливий м`яч. Нападник австралійців відгукнувся на навісну передачу у штрафний майданчик і пробив вліт по воротах. М`яч з жахливою силою вдарився об поперечину і перетнув заповітну лінію. Цей гол увійде в число найкрасивіших м`ячів турніру. На табло загорілися рівний рахунок.

Після забитого м`яча австралійці мали свої шанси забити ще, можна сказати, що гра була рівною. Однак до перерви рахунок так і не змінився.

У другому таймі глядачі знову побачили кілька голів. Першими відзначилися австралійці. На 54 хвилині з пенальті Майл Єдинак вивів представників зеленого континенту вперед. 2 - 1 повела Австралія, і це було вже сенсацією. Але у збірній Нідерландів є свої зоряні виконавці. Так, Робін ван Персі на 58 хвилині відквитав другий м`яч. Цей гол став вже третім на турнірі для Робіна і він зрівнявся за цим показником з Ар`єном Роббеном і Томасом Мюллером.

На 68 хвилині Мемфіс Дупа ударом із за меж штрафного відправив третій м`яч у ворота збірної Австралії. Голландці вийшли вперед. Примітно, що в попередній голу атаці австралійців останні ледь самі не вразили ворота. Підсумковий рахунок так і не змінився до фінального свистка.

Нідерланди набирають 6 очок після двох матчів і очолюють турнірну таблицю групи В на мундіалі. А збірна Австралії залишається без набраних очок після двох матчів, хоча їхня гра з Голландією була дуже якісною і цікавою.