Чс 2014 з футболу: як франція розгромила Швейцарію

Бразильське місто Сальвадор удостоївся честі прийняти в рамках другого туру футбольного мундіалю матч збірних Франції та Швейцарії. Обидві команди на старті турніру здобули перемоги, тому що оглядає матч мав важливе значення з точки зору боротьби за перше місце в квартеті Е на чемпіонаті світу з футболу.
ЧС 2014 з футболу: як Франція розгромила Швейцарію

Гра між збірними Франції та Швейцарії стала поки найрезультативнішою на турнірі. Всього в матчі було забито сім м`ячів.

У першому таймі виконували соло французи. Вони активно почали і змогли вже до 18 хвилині забити двічі. Спочатку після подачі кутового головою оформив гол Олів`є Жиру на 17 хвилині, а вже через хвилину Блез Матюйді повторно засмутив голкіпера Швейцарії. Франція повела 2 - 0, причому зробила це легко і невимушено. Незабаром чемпіони світу 1998 року отримали право на пенальті, проте Бензема не зміг забити третій м`яч - спочатку виручив голкіпер, а потім гравець збірної Франції на добиванні влучив у каркас воріт. Це подія мала підбадьорити швейцарців, але замість цього вони пропустили ще. У кілька передач французи організували швидку контратаку на 40 хвилині, яка завершилася черговим взяттям воріт. Відзначився Матьє Вальбуена. Таким чином, французи до перерви вже забезпечили собі комфортну перевагу.

Другий тайм почався також весело. Забитих м`ячів було ще більше. Спочатку двічі забили французи, оформивши зовсім непристойний рахунок - 5 - 0. Бензема після чудо-пасу Погба на 67 хвилині забив свій третій м`яч і зрівнявся за цим показником з кращими бомбардирами турніру. А на 73 хвилині Сіссоко остаточно розчарував всіх шанувальників Швейцарії.

У кінцівці матчу глядачі побачили ще два м`ячі. Правда, тепер відзначилися швейцарці. Спочатку Блерім Джемаа ударом зі штрафного відквитав один м`яч. Це сталося на 81 хвилині. Потім, через шість хвилин, швейцарцям вдалося забити ще. Гол вийшов дуже красивим. Граніт Джака після прекрасної передачі з глибини поля першим дотиком вліт послав м`яч у ворота. Таким чином, швейцарці підсолодили гіркоту розгрому, проте підсумковий результат на табло 2 - 5 не може бути для них задовільним.

Франція набирає шість очок і стає одноосібним лідером групи Е після двох турів, у Швейцарії залишається три очки.