Чс 2014 з футболу: як проходила гра швейцария - еквадор

15 червня в боротьбу на мундіалі вступили команди квартету Е. У першому матчі групи в столиці Бразилії на стадіоні, названому на честь великого нападника Гаррінчі, відбувся матч між національною збірною Швейцарії та Еквадором.
gruppa_mundiala

Перед початком зустрічі європейці вважалися фаворитами з тих позицій, що їх склад виглядав могутніше по іменах. У швейцарців є кілька визнаних лідерів, які виступають у провідних клубах Італії та інших командах Європи. Але й еквадорці мали у своєму складі легіонерів з Європи. Матч вийшов дуже наполегливим.

Перший тайм запам`ятався рівною грою, однак рахунок у матчі відкрили еквадорці. Після стандарту з лівого флангу в штрафну площу Щвейцарии пішов навіс, який і завершився взяттям воріт. На 22 хвилині Антоніо Валенсія головою переправив м`яч у сітку. Перша половина зустрічі так і завершилася за мінімальної перевазі південноамериканців.

Необхідно відзначити, що обидві команди намагалися знайти щастя біля чужих воріт дальніми ударами. Кілька разів небезпечно пробивали з-за меж штрафного майданчика гравці Швейцарії.

Другий тайм розпочався жваво. На 47 хвилині після кутового Швейцарія зрівнює рахунок. Махмед відправляє м`яч у ворота еквадорців, роблячи рахунок рівним.

З середини другого тайму склалося враження, що швейцарці сильніше готові фізично. На 70 хвилині європейці навіть спорудили гол. Однак арбітр зустрічі відмінив взяття воріт через положення поза грою.

Кінцівка матчу вийшла захоплюючою. Кожна команда прагнула вирвати перемогу на останніх хвилинах. Еквадорці у своїй останній атаці могли забити м`яч, але не використали момент, що призвело до контратакующим діям швейцарців. За 20 секунд до кінця матчу швейцарець Сеферович встромив м`яч у ворота Еквадору. 2 - 1 перемагають європейці, вириваючи три очки на останніх секундах зустрічі.

Поки чемпіонат світу представляє глядачам безкомпромісні матчі. Оглядається зустріч не виявилася винятком.