1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: аргентина - швейцарія

1 липня в бразильському місті Сан-Паулу відбувся передостанній матч 1/8 фіналу футбольного мундіалю. Глядачі могли спостерігати за ходом зустрічі між національними збірними Аргентини та Швейцарії.
1/8 фіналу ЧС 2014 з футболу: Аргентина - Швейцарія

Велика частина матчу являла собою боротьбу на всіх ділянках поля. При цьому в першому таймі гра являла собою нудне видовище. Гравці в основному катали м`яч в центрі поля. У команди Аргентини була невелика перевага, проте це не приводило до небезпечних моментів. Швейцарці прагнули контратакувати, але і це не виглядало небезпечно. Лише один момент з першого тайму можна пригадати - один з гравців Швейцарії пробивав із забійної позиції, але голкіпер Аргентини Ромеро виручив команду.

Перший тайм завершився нудною безгольовою нічиєю.

У другій половині зустрічі аргентинці додали. Можна говорити вже про значне перевазі південноамериканців. Гравці Аргентини завдали більше 20 ударів по воротах суперника. Іноді європейців рятував голкіпер. Швейцарці продовжували грати на контратаках, однак суперголевих моментів уболівальники європейців не побачили.

Основний час матчу завершився нічиєю 0 - 0. Це були самі нудні 90 хвилин в стадії плей-офф.

У додатковий час південноамериканці знову тиснули, а европейська команда трималася. Головним дією аргентинців якраз можна вважати натиск на ворота швейцарців, але він не приносив результатів.

Гра зводилася до безгольовою нічиєю і в додатковий час, проте на 118-й хвилині аргентинці вумучалі гол. Анхель ді Марія після передачі Мессі послав м`яч у ворота. Радість аргентинців була такою, ніби команда мінімум вийшла в півфінал. Це говорить про те, що команда Мессі дуже важко видобуває перемоги в кожному матчі.

У швейцарців, здавалося, немає сил на те, щоб відігратися. Однак на останніх хвилинах зустрічі Аргентину врятували якісь сантиметри. Після верхової подачі в штрафну Джемайлі в упор пробиває головою по воротах Ромеро. М`яч влучив у штангу. Європейцям зовсім трохи не вистачило до гола. Останньою атакою в матчі для європейців став небезпечний штрафний в близькості воріт аргентинців, однак реалізувати момент не вийшло.

Аргентина насилу проходить у чвертьфінал після мінімальної перемоги 1 - 0 і чекає свого суперника з пари Бельгія - США. При цьому необхідно констатувати, що команда Аргентини показує далеко не найкращу гру на турнірі. Капітан південноамериканців Мессі в черговий раз у вирішальному матчі ніяк себе не проявив, а в деяких моментах зіграв просто погано і негідно звання одного з кращих гравців світу.